Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámat hogyan...

4 hónapos babámat hogyan szoktathatnám le az éjszakai kajárol? Tudom most már késő, de mégis várok ötleteket, hátha sikerül nekem is.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerntem nincs azzal semmi baj, hogy éjszaka is eszik. Ha éhes, had egyen, nem gondolom, hogy le kellene szoktatni.
2009. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
szia! szoptatod, vagy tapszeres? Azert kerdem, mert a tapszerrel taplalt babak jobban birjak ejjel eves nelkul.
2009. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Muszáj leszoktatni? Az én fiam egy éves és még mindig kel 1-2x szopizni éjjel.

Egy 4 hós babának még nem "kötelező" evés nélkül átaludni az éjszakát. A gyomruk még kicsi, az anyagcseréjük pedig arra van beállva hogy éjjel legkevesebb egyszer egyenek.

Türelem.

2009. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem még 1 évesen is evett éjszaka a kisfiam. Nem tartott sokáig az evés, max 15 percet voltunk ébren, de ez már így volt 4 hós korában is. Türelem :) Nem kell még a 4 hós babának kibirnia evés nélkül az éjszakát.
2009. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Biztos, hogy az éhség miatt kel fel éjjel? Mert ha igen, azt mondják, laktató ételt kell adni neki este pl. tejpépet.

Próbáld ki, hogy nem csak szomjas-e? Kínáld meg először vízzel.

2009. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
82%
szerintem ha szüksége van rá, etesd éjszaka is .egyébként lehet, hogy csak Rád van szüksége,nálunk sem mindig teljes értékű szopi van, csak azért szopizik néha, hogy érezze a közelségemet.
2009. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
6 hónapos koráig mindenképpen érdemes éjszaka is szoptatni-ez jót tesz a tejtermelésnek is.Én csak 7 hós kora körül kezdtem el enyhe teát,vagy vizet adni neki éjjel,és bevált,mert nem éhes volt.Persze a napi étkezések száma és minősége is fontos, hogy jóllakjon.
2009. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Mit jelent az, hogy most mar keso???? 4 honapos meg nagyon kicsi!

Szopik, vagy tapszeres? Este kellene tobbet, taplalobbat adni neki, hogy ejjel mar ne ebredejen fel.

Inni ne adjal neki, csak enni. Vagy szoptasd, vagy a tapit add neki amit keri, lehet hogy nemsokara mar nem fog neki kelleni.

Az ejjelirol nem tudod nagyon leszoktatni, hiszen ha ehes, akkor sir!

Vagy napkozben adjal neki taplalobbat enni, esetleg a szopi melle krumpli, sargarepa, uveges etel mar johet! hogy ejjelre is eleg legyen neki.

2009. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem éhes,ill.már hozzászokot.Ezért irtam nektek.6 hónaposig csak szopi engedélyezett,sajna sokat eszik 7 kg. Összesen 5 ször eszünk.Inkább hogyan szoktassam le?Köszönöm.
2009. ápr. 26. 21:53
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
NEM KELL leszoktatni. miért akarod mindenáron leszoktatni? bár semmi közöm de ha még is akkor adj neki tépot estére.
2009. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!