Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket játszótérre...

Adnátok ötleteket játszótérre kiírásnak?

Figyelt kérdés

Sokan lehozzák a fertőző beteg gyereküket a játszótérre, és felhívást szeretnék intézni az ügyben hogy ezt nem kellene talán....milyen feliratot raknátok ki ?

(pl oviba, bölcsibe nem mehet a baba mert fertőző és anyuka a játszóra hozza ki)


előre is köszönöm!


2011. szept. 29. 15:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát lehet sajnos....


Én amúgy nem lesni akarom a gyerekeket hogy most melyik lehet fertőző, melyik nem ....csak elérni azt hogy figyeljünk már oda egymásra kicsit :S :S

2011. szept. 29. 16:35
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz értelme a kiírásnak, másnap már le lesz tépve..tapasztalat, csak ez nálunk a társasházban megy így.Van, aki kiragaszt, van, aki meg direkt letépi.Ezzel sajnos nem sokra mész.Eszembe nem jutna beteg gyereket játszótérre vinni.Otthon a helye ilyenkor, sok alvásra van szüksége.Sajnos vannak ilyen önző, és primitív emberek, akik még abba se gondolnak bele, hogy a saját gyerekükkel szúrnak ki, aki történetesen még jobban belázasodik stb.Egyszer jártam egy magán bölcsibe, egy kislányra vigyáztam.Annyira durva volt, hogy vitték a beteg gyereket, és másnap kb. a fél csoport köhögött.Akkor már terhes voltam, úgy féltem, hogy elkapom.Egy pici gyereknek nem lehet azt mondani, hogy ne tüsszentsd/köhögd le a másikat.Azt gondolom, akinek van annyi pénze, hogy havi több tízezerért magán bölcsibe vigye, az tudna bébiszittert is fogadni.Vagy hol vannak a nagyszülők ilyenkor??Azt megértem, hogy dolgozni kell, de ha már gyereket vállaltunk, oldjuk már meg valahogy a dolgait.Nem?Én tudom, hogy nem csak az én gyerekem van a világon..
2011. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"FIGYELEM!


Ha a gyermekednek fertőző betegsége van, ne hozd a játszótérre! Mások is elkapják!


Ügyeljünk egymásra!"


Én ezt írnám! Vastagon szedve a fertőző betegséget. Határozott, de kedves. Legyél lényegre törő, kerüld a feltételes módot, az gyengíti a kommunikációt!

2011. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia, az a helyzet, hogy ennek az éremnek is két oldala van. Igen, elkaphatják a többiek is, és ebben igazad van teljesen és tökéletesen. De a gyógyulófélben lévő gyerkőc anyukája leviszi a gyermekét levegőzni, mert kell a levegő az ő gyerekének is, hamarabb gyógyul mint a négy fal között, mert nem zárhatja karanténba. És ebben neki is igaza van.


Ebből csak a vita lenne, nem csodálkoznék rajta, ha kiközösítenének, vagy hülyének néznének, ha ilyet kiírnál. - én hülyének néznélek és a fent leírt érveim miatt.


Egyébként a fertőző betegséget nem csak egyik gyerek kaphatja el a másiktól, hanem benne van a levegőben is pl. tehát nem tudod a bacik elől elzárni sajnos a gyermekedet és nyilván nem direkt fertőznél meg te sem más gyermekeket. Némelyik vírus már akkor fertőz, amikor még tünete sincs. Tehát lehet a te gyermeked már ma is egy fertőző beteg gyerkőccel játszik együtt.


Én azt ítélem el nagyon, amikor valaki óvodába-blcsődébe viszi el a beteg gyermekét, na azt már nem bírom én sem! - nálunk egyébként az óvónők vissza szokták fordítani a beteg gyerekeket, hála istennek.

2011. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, van igazság abban amit írsz, én csak annyit teszek hozzá, hogy a gyógyulófélben lévő gyerekemet simán csak sétálni vinném, babakocsival.Ha náthás, de nem lázas, szoktunk is menni.De amíg nem gyógyult meg teljesen, közös helyekre pl. játszótér nem vinném.

És tényleg gondold ezt át kérdező, mert bár igazad van, de onnan ki fognak nézni, ha egyáltalán rájönnek, hogy te írtad ki.De szerintem ez a veszély nem áll fenn, mert a papírod egy órán át se marad a helyén:((

2011. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát aki inteligens az nem fog kinézni, aki meg nem azzal nem is akarok közelebbi kapcsolatot ápolni....ma biztos hogy kiírom, aztán majd kiderűl mennyi ideig lesz fent.


Szerintem is a levegőzés nem ugyan az mint hogy leviszem a játszóra a gyereket, hogy fogdosson össze mindent, meg köhögjön rá a többi gyerekre...semmivel nem roszabb ez szinte mint az oviba vinni a beteg gyereket mert itt is ugyan úgy elkapják.....sőt, már lassan úgy vagyok, hogy a bölcsibe nem kapna el ennyi mindent mert onnét hozzák ki a beteg gyerekeket a játszóra...szomorú!!!

2011. szept. 30. 14:02
 17/20 A kérdező kommentje:
kiközösítenének meg hülyének néznének ????????????? Ugyan miért ???????? hogy esetleg az Ő gyerekeik védelmére is gondolok ezzel a kiírással?????....milyen világban élünk de most komolyan??? :S
2011. szept. 30. 14:03
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha megcsináltad, akkor írd le, hogy mennyi idővel tűnt el a papír vagy mi lett a kiírásodnak a sorsa!


Kiváncsi vagyok ...


Sok sikert :]]


Tegnapi 16:04-es

2011. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Oké, beszámolok hogy milyen érzelmeket váltott ki a dolog!!


:))


Köszi szépen!!!!!

2011. szept. 30. 14:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Hahóóó! Na, hatott a kiírás? Papír fent van még? :)
2011. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!