Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után mennyi idő kell,...

Császár után mennyi idő kell, hogy a has illetve méh teljesen összehúzódjon?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapos lesz a Kisfiam, szopizik, a terhesség alatt felszedett kilók már lementek, de még mindig van hasam!
2009. ápr. 27. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, mert a lányom egy éves és kevesebb vagyok, mint terhesség előtt, de még mindig úgy nézek ki, mint kb 4 hónapos terhesen. Hiába tornázok.
2009. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most voltam a hathetes vizsgálaton és a doki azt mondta a méh vissza állt az eredeti helyére és méretére.

Nekem inkább kicsit lazább lett a hasfal és úszógumi maradt.

2009. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a méh összehúzódása kb 6 hét, ha akkor sem, akkor adnak még oxitocint, ám a pocak nem azért van mert a méh nagy mnaradt volna ám!!

Sajnos ez van, igen meg kell közdeni, hoyg ne legyen hasi, én lányom 10 hónapos, még van rajtam 5 kg plusz, igaz szoptatok még és egyszerűen dög éhes tudok lenni, de tudom másoktól is, hoyg a has nehezn fog lemenni, ha megy is le kilóban, akkor is marad a bőrredő, szóval van egy határ, ahol inkább 2-3 kg legyen pluszban, mint lógjon minden, majd a mell is, ha már nem szoptatok.

Szóval ez a kérdés szerintem minden anyukát foglalkoztat és nem lehet eléggé kibeszélni.

2009. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év után ment le a hasam teljesen, de pont olyan még 4 év elteltével (a köv.terhességemig)sem lett, mint szülés előtt, ülve bele lehetett markolni a bőrbe. Pedig nem szedtem fel sokat, pici pocakom volt és a szülés után nem maradt rajtam semmi plusz.
2009. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!