Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges bébiétel, vagy inkább,...

Üveges bébiétel, vagy inkább, amit én csinálok?

Figyelt kérdés
már a kezdetektől..
2011. okt. 2. 21:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az első hetekben csak az üvegest fogadta el akár gyümölcsről akár főzelékről volt szó, mára már megeszi a főztömet is, külön főzök neki, 6 hónapos. Ha ehetem, mindig főzök vagy friss gyümölcsöt adok, de mindig van itthon bébiétel is, ha adódik vmi szokatlan.
2011. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha itthon voltunk, mindig magam főztem neki. De ha elutaztunk kirándulni, vagy csak hosszabb programot terveztünk, akkor csak betettem az üveges bébiételt a táskába, és nem problémáztam rajta, hogy nem az én főztömet eszi a gyerek.
2011. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem gyümölcsből tavasztó őszig sokkal jobban jár, ha frisset adsz. olyat,amit piacon veszel, vagy terem a háznál (szomszédban). ezek biztos, hogy jó minőségűek, vitamindúsak, nem álltak sokat. télen lehet, hogy jobb az üveges, mint a génkezelt, távolról hozott. de le is lehet fagyasztani a jó magyar gyümölcsöt, én télen sokszor ezt adom.


főzelékből hasonlóan. ha frissen készítek valami finom, egészséges, sok zöldséges ételt, akkor az biztos jobb, mint az üveges. de ha csak import zöldségeket tudnék adni, akkor jobb az üveges.


ami miatt nem szeretem az üvegest: nagyon sokat áll a zöldség, gyümölcs, ezért rengeteg vitamint veszít, az üzemben biztos, hogy nem vágják ki olyan gondosan a csúnyább részeket a gyümölcsből, mint én, amikor készítem a baba ételét. és nagy hányaduk víz+rizs, a többi ízesítés. egy barack püré tényleg 100%gyümölcs, a barack béniételben kb. 40-60% a gyümölcs.


de nálunk is van bébiétel, ha nem tudok a mi ételünkből kivenni, vagy nem főztem a gyerekemnek, akkor üvegeset adok.

2011. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!