Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól jártok...

Hány hónapos kortól jártok homokozni? Vagy játszótérre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszótérre ki lehet vinni hintázni, ha már ül rendesen, homokozni csak 2 éves kor körül, amikor már nem veszi a dolgokat a szájába.
2009. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hós, hintázni már kijárunk:-)
2009. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hós a fiam, de már homokozik mióta kitavaszodott.Csak arra kell figyelni, hogy ne legyen szennyezett a homok. A társasházban ahol lakunk letakarjuk, hogy ne piszkítson bele állat, de a játszótéren jobban kell figyelni, mert ott tuti nem takargatják.De hintázni már télen is jártunk játszótérre.
2009. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos kortól mi már homokozunk. Szorja, simogatja a homokot, csúszdázik,hintázik, labdázik, figyeli a többieket és nagyon élvezi.
2009. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a fiamat kb 1 hónapja viszem a játszóra,most 11 hónapos.imád csúszdázni és a várba mászkálni.A homokozó is kezdi érdekelni,tényleg először megkóstolta a homokot,de rájött hogy nem finom.Így már csak nagyon ritkán kóstol bele.Most tanulja meg a lapátolást!

Mondjuk ahova mi járunk játszóra az 1-3 éves korig van kialakítva.Nagyon szuper!

2009. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én a biztonságos homokozásra gondoltam 2 éves kortól.

Akkor már biztos nem érheti baj.(macskapiszok!!!!) Persze az otthoni homokozás a legjobb, csak azok nem tudják megoldani akiknek nincs kertjük.

2009. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta járunk játszóra. Hintázik és "homokozik", ami annyi, hogy az ölemben ül a homokozóba és figyeli a többieket, megfoghatja a formákat, simogathatja a homokot, ütheti a lapáttal a homokozó falát, stb. :-DDD Szóval, inkább csak megfigyel, de társaágban van, szokja a hangokat, azt hogy odajönnek hozzá, stb.
2009. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!