Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ilyen sokat...

Normális hogy ilyen sokat eszik hat hetes babám?

Figyelt kérdés
Pár napja pótolnom kell a tejem, sőt lefejt tejet kell adnom neki, de az eddigi háromóránkénti 80-90 helyett, 130-at enne, tápszerből és anyatejből is. Ha kiszámolom, hogy mennyi a napi adagja az kb. 700 mili, de így egy litert megenne. Normális ez? nem tudom túletetni?
2011. okt. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Pici babát nem lehet túletetni. Annyit eszik csak,amennyire szüksége van. Adj neki annyit,amennyit megeszik. Ha kevesebbet kap,akkor állandóan sírni fog az éhségtől.
2011. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hetes babának a 130 szerintem nem is sok! a tápszerre nincs rá írva mennyit adjál belőle neki? amit az én babóm eszik azon rajta van h 3-4 hetes kortól 120 ml! ennek ellenére az én 5 hetesem is megeszik 150-et, ráadásul van olyan h nem is 3 óránként hanem 2 óránként! :) ne aggódj!
2011. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj tőle a hasa, akkor nem gond. 6 hetesen van ugye egy növekedési ugrás. És persze majd ritkul az evés, de csak idővel.
2011. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a cipőben járunk. Engem már megőrjít a gyerekorvos és a védőnő is. Tapasztalt anyukák azt mondják, és már én is ezt tapasztalom, hogy ha kell neki, akkor kell. Nálunk már két napja kezd visszacsökken az adagja magától. Lehet, hogy nálatok is elhagyja majd. Elvileg szépen beállnak majd. Én próbáltam lenn tartani az adagot, abból csak üvöltés lett és lelkiismeret-furdalás.

Én úgy döntöttem, hogy az így nyugodt, kiegyensúlyozott babámból nem csinálok, sírós, nyűgös babát.

2011. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom.megnyugodtam. a tapszer 100 milit ir...
2011. okt. 7. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hetesen napi 700-900 ml tápszert evett. Egyszerre szinte soha nem ette meg a 130ml-t. Ő inkább gyakran evett keveset.
2011. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!