Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fogja, átaludni az...

Mikortól fogja, átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Három hónapos a picim, tápszeres baba, de felkel még éjszakánként. Minenhol azt olvasom, hogy már átkéne aludnia az éjjelt. Hát nálunk nem így van. Egyszer még felkel enni. Lekéne erről szoktatnom, vagy magától hagyja el?
2009. nov. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem akarlak elkeseríteni, de az én lányom kb. 9 hónapos korában aludta át először az éjszakát. Addig 1x tuti felkelt hajnal 2-3 körül még szopizni egyszer. Pedig vacsira már "normál kaját" (tejpép, kifli, joghurt, sonka... stb) kapott. Akkor aludta át az éjszakát, amikor elkezdett járni és jobban lefáradt napközben.

Szerintem 3 hónaposan még nem kell átaludni az éjszakát. Baráti körömben is leghamarabb 6-7 hós korában történt ez csak meg....

Légy türelmes, pihenj napközben amikor tudsz. Hidd el, magától egyik napról a másikra át fogja aludni az éjszakát!


19 hós kislány anyukája

2009. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy nem erre a válaszra számítottál, de az én lányom 14 hós és most már azt mondom, hogy megbízhatóan átalussza az éjszakát. Egy éves koráig rendszeresen felkelt, legalább egyszer. De állítólag ez normális. Kitartás!!! Lehet, hogy még pár hónapig éjszakázni kell. De ha tápszeres, akkor a párod is felkelhet hozzá, mondjuk heti egyszer, hogy kialudhasd magad. Érdemes ezt bevezetni, mert különben nagyon kimerítő!
2009. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos és még mindig felkel 3-4-szer.
2009. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4,5 hós múlt és kb. egy hónapja átalussza az éjszakát.Este 9től reggel 6-ig,utánna eszik és még 8-ig.Ez azóta van így,mióta hozzátáplálom,mivel kevés volt már neki a tejcsi,sokszor felkelt enni.Mióta mást is eszik egyszer se.
2009. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom már 10 hós és még min. 3x felkel éjjel.De van hogy többször is.Nagyon változó hogy egy baba mikortól aludja át az éjszakát.nem lehet általánosítani.Az teljesen normális hogy egy 3hónapos megéhezik éjszaka.Úgy 6 hónapos koráig számíthatsz is erre, persze nem törvényszerű.Kitartást!!!
2009. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!