Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogom én átaludni az...

Mikor fogom én átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
kislányom hónapok óta alszik éjjel 12 órát, de én alig 3 órákat egyben és van hogy egy órát is malmozok az ágyban. 10 hónapos volt mikor egyetlen egyszer átaludtam 7 órát, nagyon jól ébredtem. mi van velem? ti sem alszotok?
2010. okt. 12. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul,hogy nem tudok aludni,pedig a gyerektől megtehetném.Szerintem nem fáradunk el annyira,mint amikor dolgoztunk?Nem tudom..
2010. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a gyerek kb 3 hós kora óta este8tól reggel7ig huzza a lóbőrt,én az esti mosogatás fürdés néha tvzés után szintén kidőlök és reggel addig alszom mig a lányka nem kiabál, hogy anya:))) szóval jól alszom. viszont volt már nekem is, hogy éjjel felkeltem és 2-3 órán keresztül nem tudtam elaludni vagy ha el is aludtam állandóan felkeltem.Nagyon rossz volt, nem irigyellek.én vettem herbáriában teakeveréket, nyugtató teakeverék azt hiszem és lefekvés előtt ittam meg, hatott. mondjuk nálam biztos más volt, mert kb volt ilyne vagy egy hétig és után meg előtte se sose, de elkezdtem inni a teát és már aznap jót aludtam. vegyél te is, mert nagyon el lehetsz fáradva.
2010. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és a teától nem voltál másnap kotyagos? veszek én is mert ez már nem állapot, minden reggel úgy ébredek mint akin a vasút átment. pedig a lányom piszok jó alvó, meg az apukája is
2010. okt. 12. 22:00
 4/8 A kérdező kommentje:
azt kétlem, hogy nem fáradok el nappal, hiszen mikor este lefekszek akkor már mire a párnához ér a fejem már alszok is ...
2010. okt. 12. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Tul faradt vagy, hogy kipihend magad. Probaalj meg ledolni a kicsivel egyutt delutanonkent. A tea is segithet, es nem leszel kotyagosabb, mintha nem aludnal.
2010. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Sedatif PC-t javaslom, ha egy ideig szeded, visszaáll az "alvókád". Homeós, így nyugodtan eheted, még ha szoptatsz is.
2010. okt. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is rosszul alszom két hónapja,mióta beteg volt a fiam.Pedig ő két hónapos kora óta átalussza az éjszakát.2-3 óránként ébredek,sokszor nehezen alszom vissza.
2010. okt. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, ma is hajnal 4től 5-ig malmoztam :-(
2010. okt. 13. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!