Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja? 2 honapos...

Miert csinalja? 2 honapos babam csak hosszas orditas, siras utan kepes elaludni.

Figyelt kérdés

Pedig kivarom, hogy eleg faradt legyen, meg minden, megis mindig sir.Ma is csak a karomba birtam elaltatni es ott is uvoltott. Mit csinalok rosszul?

Probaltam, hogy lerakom amikor eleg faradt, de ugy nagyon sir es nem hagyja abba mar ha felveszem se. Lassan megorulok, minden altatas orakig tart. Segitsetek, ha valki hasonlo cipobe jart es van valmi jo otlete.Koszi


2011. okt. 10. 13:04
1 2
 11/12 alaszka ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, kb. mostanáig...most 3 és fél hónapos. Csak úgy tudtam egy időben elaltatni nappal, hogy szopistartásban fogtam, cumit a szájába tettem (így nem tudott kiesni a szájából) és közben fel alá járkáltam, ringattam. Ezt mostmár felváltottuk azzal, hogy cicin elalszik...Ez se jó, de így legalább nem sír. Próbáld ki hogy ilyenkor odateszed cicire, ha nem éhes, akkor az üres melledre, így csak cumizni fog, és pár perc múlva alszik. Legalábbis az enyémnek ez az elalvási rituálé.
2011. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az enyém egészen addig üvöltött szinte minden alvásnál amíg be nem tudta kapni az ujját.

-pipi-

2011. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!