Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hetek ota csip...

Kislányom hetek ota csip turkál az oromban huzza a füemet a hajam na meg a z ö fülét meg haját. Miért teszi? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az en fiam is ezt csinalja, 6 honapos. O a sajat fulet/arcat nem piszkalja, csak az enyemet. Ismerkedik :)


Mennyi idos a lanyod?

2009. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? Ha még baba, akkor hagy fedezze fel a testét és a tiedet. Ha már nagyobbacska akkor meg miért hagyod, ha neked nem esik jól? Állítsd le, ne hagyd magad, te vagy az erősebb, nem?
2009. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7 honapos
2009. ápr. 30. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nálunk is ezt csinálná, ha közel hajolok hozzá...de nem teszi már...a mamákat és hugomat mindig marcangolja még, meg apát is. Nem szoktam neki engedni, meg lefoglalom mással- a hajamat összefogom általában, mert hosszu.

2009. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9:26 vok kislányom pont 9hos.
2009. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hós fiam is ezt csinálja. szerintem ismerkedik mások arcával. a kezemet pl ha hanyatt fekszik, akár negyed óráig is fogja két kezével, nézegeti, nyitja, csukja az ujjaimat. én néha hagyom neki, hogy egy egy kis karmolást csináljon, az orromat tekerje, vagy a hajamat meghúzza, de mindig mondom neki, hogy jajj, ez fáj, óvatosan. és próbálom mutatni neki, hogy kell finomat megsimizni az arcomat.
2009. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért csinálják ezt a bébik nem tudom, de valószínű teljesen normális dolog mert az én 3 gyerekem is ezt csinálta és körülöttünk minden csecsemő is. A barátnőm kisfia rendszeresen tépi a fülét a haját miközben cumisüvegből eszik. Ja! és ha álmos akkor is ezt csinálja.
2009. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!