Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba látogatása....

Újszülött baba látogatása. Mikor és hogyan?

Figyelt kérdés

December-januárban érkezik a picink!

Semmiképp nem szeretnénk ha az influenza járvány idején valami vírust hoznának ide.

Mi azt szeretnénk ha 4-6 hétig hármasban lehetnénk és kialakulhatna az immunrendszere normálisan és utána jöhetnek a látogatók,nagyszülök,rokonok!

Ti mit gondoltok???


2011. okt. 10. 19:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom de szerintem önző dolog a nagyszülőket egy/másfél hónapig letiltani a látogatásról, ha amúgy egészségesek! A többi látogató még oké, de a szűk családi körtől én nem venném el ezt a lehetőséget. A babának semmi baja nem lesz, az anyatej különben is megvédi.
2011. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!!


képzeld el, ha majd egy nap megszületik a várva várt unokád és azt mondja a gyermeket, hogy majd 2 hónap múlva találkozunk!!!!! hogyan esne Neked?? ahogy már sokan írták előttem is, nem szabad elszeparálni a kicsit mindenkitől, hiszen nem tudod hermetikusan elzárni!! biztos vagyok benne, hogy csak a legjobbat szeretnéd Neki, de ebbe a Nagyszülők szeretete is bele tartozik az első hetektől kezdve!! gondold át az Ő szempontjukból is!!


Ági

2011. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
84%

Hallod ha úgy akarod csinálni ahogy szeretnéd akkor mért kérdezed meg mások véleményét? Szerintem nem kéne hurrogni, nem? Te kérdeztél, választ vártál, tessék, ez van. és igen igazuk van mindnek.


Épp ezért csináld ahogy akarod, szerintem.



38 hetes leendő anyuka, aki csak is örülni fog annak ha jönnek a csöpp kisfiát meglátogatni, kíváncsiak rá az első perctől :)

2011. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
81%

nekem is pont ez jutott eszembe, mi lesz ha a kérdező lesz nagyi és 9hónapig várja az unokát, aztán meg kap róla fényképet és azt nézheti? A lányom nem elég h influenzaszezonban született, de karantén alatt volt a kórház, Apa sem! jöhetett be megnézni, ketten voltunk. A barátokat megkértük h 6hét után jöjjenek, nagyik megnézték amint tudták, kézmosás, szájvédő és semmi baja nem lett, sőt átment ezután az én családomon vmi durva megfázás, úgy h a gyereknek fel sem tűnt, anyatejes, védi.

Meg kell találni az arany középutat, nem is a családi sértődés, hanem pont amiatt h a gyereket nem lehet örökké burokban tartani. Valaki tüsszent a közértben, te 2 perc múlva tolod át azon a helyen a babakocsit, úgy is elkaphat bármit. Vagy rosszul ítéled meg az időjárást és megfázik, elviszed szájpenésszel gyerekorvoshoz és egy ott elkapott hörghuruttal jöttök haza...., az élettől nem tudod megvédeni. Amúgy én sem vagyok a tömeges gyereklátogatás mellett.

2011. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem tudom ez sok mindentől függ most vagyok 13 hetes de én se akarok majd látogatókat az első pár hétbe.

Anyukámékkal lakunk segítségem lesz de apósomékat nagyon meggondolom mert náluk a lakásba mindenki cigizik 3 macska van meg egy kutya és minden macskaszőrös.

Szerintem ti se lennétek oda az örömtől ha az újszülött picihez így jönnének.

2011. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
83%
úgy látom,hogy nem tetszett a sok a tiéddel ellentétes álláspont,hogy nem reagálsz
2011. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom mit is írjak hm pl: azt hogy az én kislányom szeptemberi és ugyanúgy jöhetett az anyukám és a keresztanyám a korházba és aztután otthonra is látogatni mint a párom édesanyjáék nem csináltam belőle problémát minél jobban félted a babát annál jobban elfog minden féle nyavaját kapni de minek kérdezel ha tök jó tanácsokat kapsz aztán közlöd hogy inkább maradsz a saját tervednél?
2011. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
A mi esetünk a következő: Első két hétben reggeltől estig a nyakamon ült az anyós, mondjam, Több mint fárasztó volt, nem is tudtunk hármasban lenni, csak este, de akkor meg már sírógörcseim voltak, mert nappal, amikor aludt a pici, én meg csináltam volna a dolgom, őt kellett szórakoztatni. A napi 1 óra bőven elég lett volna, az első hónapom tele volt bőgéssel, pont amiatt hogy nem tudtunk hármasban igazi család lenni, a gyerek is érezte, hogy nem stimmel valami, csak nem akartam bunkó lenni, hogy hazaküldöm, de én ittam meg a levét. Tanács: arany középút! Legközelebb nálunk az lesz, mert én mégegyszer ezt nem csinálom végig!
2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 pacsup21 válasza:
67%
Szerintem teljesen igazad van a látogatással kapcsolatban,én sem szeretném olyan 5-6 hétig hogy nagyon a közelébe menjenek ...34hkm
2015. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
30%

Kedves Utolsó....nem fogod engedni, megbántod vele a sját szüleidet...megéri :)

A párod meg ne menjen el vásárolni, dolgozni, mert ott nyilván nics beteg, vírushordozó ember ;)

A gyerekorvos meg nem rendel 6 órán keresztül taknyos-influenzás gyerekek között...ja meg bárányhimlő, rubeola...

Megmondod a dokinak, hogy bocsi de nem engedem be? :D

Mert ugye a háziorvosnak KÖTELEZŐ menni... szerinted lecseréli a ruháját a rendelés után? NEM, sőt megsúgom, némelyik a cipőt sem veszi le!!!!


Akkor nyilván a nagyszülőktől lesz beteg a pici...AGYBAJ!

2015. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!