Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pótoljam a folyadékot...

Hogyan pótoljam a folyadékot a babámnál, aki tápszeres?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete kap már csak tápszert a kislányom,mert elment a tejem. 3 és fél hónapos, de egyszerűen nem iszik vizet!!! Úgy tudom,h tápszeres babáknak kell a folyadék! De mi van,ha nem issza? Mit adtok neki? Már 3 napja zöldet kakil,doki szerint túl van etetve,és adjak neki vizet. 3 napja kap egy kanál almalevet,de most azt mondta az orvos,h ne adjak neki,amíg ilyen panaszunk van.
2011. okt. 12. 09:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok! Született 3150g és 49cm. Most 6000g és 61 cm. 4x,vagy 5x eszik egy nap. 150-170ml étkezésenként, tízóraira elég neki 130ml. Anyósom meg állandóan magyaráz,hogy itassak vele teát, tegyek bele cukrot! Épp tegnap vitatkoztunk ezen,mert én kizárólag vizet akarok neki adni. Amikor hasfájós volt kapott Mecsek baby és más hasonló teákat,de akkor is csak pár kortyot ivott. Lassan kezdjük a hozzátáplálást,majd meglátom akkor hogy viselkedik! Azért megnyugtattatok, köszönöm! :)
2011. okt. 17. 13:14
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként minden rendben a babóval, jó kedélyű, mosolygós kiscsaj! :)
2011. okt. 17. 13:16
 13/13 anonim ***** válasza:
A kislányom szintén 3,5 hó.s,én baba teát adok neki(igaz neki mindegy mit iszik mert a vizet is issza gond nélkül)A zöld kaki pedig sok mindentől lehet,pl: ha sokat eszik vagy ha keveset,ha meghűl,a táptól,stb...Próbáld meg a baba teát szerintem,a kamilla teától viszont kaphat hasmenést is(a nagyobb lányomnál igy jártunk). Esetleg a baba szörpöket is meg lehet próbálni(nálunk nagyon bejön). :))
2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!