Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ajándékot veszel...

Mennyi ajándékot veszel Karácsonyra a gyerek (ek) nek?

Figyelt kérdés
1 nagyot v. 1 nagyot és pár apróságot vagy több apróságot? Vannak köztük hasznos dolgok is, pl. ruhanemű vagy csak játék?
2011. okt. 13. 18:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a 13.06-os, én is így csinálom, mint te, hogy már nem is írok ide árakat, meg összegeket, mert nagyon sok az irigy anyuka! De sok az olyan kérdező is, aki kérdez, aztán leüvölti a válaszolót, vagy ha nem egyezik a véleménye azzal, amit hallani akar össze-vissza lepontozza. Régen itt egy sokkal jobb közösség volt.... :-(
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én voltam az a balga, aki összeget írt. :-) Nem menőzni szerettem volna vele, hanem leírtam csak azt, amit biztosan tudok a karácsonyi ajándékokról. Tényleg nem tudom még így október közepén, hogy mi lesz majd az ajándék. Lehet, hogy nem is fog ennyibe kerülni, azt írtam le, hogy maximum ennyit szánok rá.


Az irigykedőknek azért elárulom, hogy semmivel nem fog több ajándékot kapni az én gyerekem mint bárki másé. Sajnos nálunk nincsenek nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, csak mi vagyunk neki ketten a férjemmel. Így senki mástól nem fog ajándékot kapni idén sem. Nincsenek örökölt, kapott játékok sem sajnos, csak az van neki, amit tőlünk kap.

2011. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdező, hogy offolunk a végére:)

Én vagyok a duplos.

Én még a teherbeesés előtt keveredtem ide, majdnem 3 éve. Nagyon nem jött össze a kicsi, végül inszeminációval sikerült:) Itt találtam egy barátnőt,közös volt a gondunk. Végül Neki lombikos babája lett, másfél hónappal fiatalabb a kislánya az enyémnél.:) Épp tegnap beszéltünk telefonon egymással, 3 éve tartjuk a kapcsolatot.

A mostani itteni közösség mellett elképzelhetetlennek tartom, hogy ismét barátnőre tehetnék szert.:( Mintha itt élnék ki magukat az anyukák:(


Még egyszer bocsánat, inkább új kérdést kellene kiírni ezzel kapcsolatban.

2011. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kár, hogy minden kérdésből ez lesz. A Karácsony pedig vidám téma és nem gondoltam, hogy egy ilyen kérdésnél is lehet vitatkozni. Ezt sajnálom...

Én biztos nem pontoztam le senki. A vélemény nem lehet pontozni, valaki így csinálja, más meg amúgy. Valakinek ennyi pénze van, másnak meg annyi. Ezen nincs mit pontozni.

Tudom, hogy mindenki mást tart fontosnak, nem mindenkinek telik mindenre. Csak kíváncsi voltam, hogy mégis hogyan legyen, mert első baba, első Karácsony.

9,5 hónapos lesz Karácsonykor. Így a ruha nekünk sem ajándék még egy ideig :) Meg szerintem is a gyerek ellátásához tartozik. Tényleg bocsi mindenkitől, de pl. ő hamarosan elindul, jön a tél, kell neki cipő, ami nem olcsó, meg overál is. Kicsit kitolás lenne vele, ha ezeket Karácsonyra kapná meg. Ráadásul február közepén névnap, március elején szülinap. Közel van minden nekünk is. El kell osztani 2 (3) fele. Mert egyben tartjuk meg a név- és szülinapot.

Ja és ő még tuti jobban fog örülni a csomagolásnak és a doboznak :))

Én is a Vateráról vásárolok. Valószínű ajándékot is ott nézek, így tényleg több mindent kaphat.

2011. okt. 16. 16:45
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia, kedves utolsó, én is itt találtam magamnak barátnőt évekkel ezelőtt, mert amikor itthon maradtam a fiammal mindenki lelépett, még a volt legjobb barátnőm is.


Te, aki kiírtad az értékét az ajándéknak, nem irigykedünk :-))) csak van sajnos itt szépszámmal, aki nagyonis! és csak azért jár ide, hogy vagy kiélje magát, sajnáltassa magát, vagy vitázzon mert egyedül van és nincs kivel.

Olyan anyukákra célzok most, akik pl. erre a kérdésre válaszoltak a minap: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Mindenki figyelmébe ajánlom a kérdezőt is...sajnos a kérdezők is egyre érdekesebbek!


Ismét bocsánat az offolástért!!! De néha olyan jó egy kicsit nosztalgiázni a régi oldalról :-)

2011. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Húúú, kicsit tényleg elkanyarodtunk a meghitt Karácsony témakörtől :)) Amúgy én is itt találtam magamnak barátnőt, pár hónapja :)) Azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. És hogy találtunk egymásra? Mindenki lehurrogta a kérdését, én meg támogattam (ez egy szoptatás-tápszer témakör volt, ami szintén közkedvelt). Kislányaink közt 5 hét van, olyan jó megosztani ki mit csinál, ki hogyan, és bár több mindenben nem egyezünk mégis kulturáltan tudunk beszélgetni.

Attól hogy valaki így vagy úgy neveli a gyerekét nem értem miért kell lehurrogni. Vagyis ha feltesz egy ilyen kérdést, akkor készüljön fel rá, hogy kap hideget-meleget. Amúgy meg mindenki a saját gyerekét úgy neveli ahogy akarja. Aztán több év múlva elválik, hogy jól sikerült-e. Tökéletes úgy sincs.

Ajándékok... Hmmm... Ez jobb téma, nem? :)))

2011. okt. 16. 20:53
 27/29 anonim ***** válasza:
Még egy kérdésem van, én vagyok az első offolós, aki a linket is bemásolta, miért lettem lepontozva?????
2011. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Én nem látom sehol, hogy bármelyik kommented le lenne pontozva, az én gépemen ebben a kérdésben csak a "balga 20 ezres" kapott pontozást. :) Vagy nálad másképp van? Lehet!

2011. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia utolsó, megnézettem egy barátnőmmel, aki szintén fent van, és utólag is elnézést kérek mindenkitől, kérdezőtől és válaszolóktól egyaránt, mert a belinkelt kérdésnél pontoztak le, csak mivel arra régebben válaszoltam erre a kérdésre pedig mostanában azt hittem itt kaptam a fejemre :-))) De nem zavar, a véleményem az a véleményem :-))


Még egyszer elnézést kérek!

2011. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!