Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai szörcsögés, és...

Éjszakai szörcsögés, és szinte percenkénti felsírás lehet fogzástól?

Figyelt kérdés

13 hónapos kislányom, már van 6 foga. Egyik sem viselte meg különösebben. Most volt kicsit náthás, de már túl van rajta, esetleg egyszer egyszer meg kell még törölnöm az orrát. Csak éjszakai alvásnál szörcsög. És már 2 éjszaka olyan keservesen sírdogál. Igazából fel sem ébred, mert csukott szemmel sír, mint akinek fáj valamije. Tegnap éjjel másfél óra szenvedés után, felébresztettem, bekapcsoltam a tv-t, és onnantól mintha elvágták volna fent volt 3 óra hosszát, és semmi baja nem volt.

Szerintetek jön a következő fog, és az okozhatja? Gondoltam a szemfogra, de szerintem most nem az következne, mert 4:2 arányba van felül.

Köszönöm.


2011. okt. 14. 13:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Csak gondoltam leírom, hogy végül sem derült ki, melyik okozta a gondot, mert sajnos visszatért a náthája neki, de ma vettem észre, hogy kibújt a 7. foga is. Viszont már jól alszik éjjel. Lehet mégis az volt a ludas a felsírásoknál. Bár a szörcsögést egyértelműen a nátha okozta.
2011. okt. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!