Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól járt egyedül, magabiz...

Mikortól járt egyedül, magabiztosan babátok?

Figyelt kérdés
Enyém 15 hós, néhány lépést megtesz egyedül, de hosszabban ha elindul, dőlöngél. Egyébként egy kezünket fogva állandóan sétálna. Mostmár kéne tudnia rendesen egyedül járni, vagy még nincs elkésve?
2011. okt. 14. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs elkésve.Először meg kell erősödni az izmainak,majd az egyensúlynak is rendbe kell jönnie.Ha már csak egy kézzel megy a séta,szerintem 1-2 hét,és önálló lesz.
2011. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom 13 hónaposan járt stabilan, a kicsi 18 hónaposan. :) Már kezdtük azt hinni, gond van vele, de nem volt, csak lusta volt :)
2011. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12honaposan mar stabilan jart.
2011. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amore ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is 15 hónapos és totál igy áll a járással mint a te gyereked, a dülöngélést leszámítva!

A védőnő azt mondta nekem 18 hónapos koráig ráér elindulni!

2011. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiunk 1 évesen,a kicsi(szintén fiú)16-17 hónaposan.
2011. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónaposan kezdte 3-4 lépéssel, majd egyedül 11 hónaposan indult el, de kinnt a dombos füvön. 2 napig bennt a házban még mászott, amire rájött, hogy bennt is tud menni. De stabil kb. 1 hónap múlva lett, 12 hónaposan. Most volt 10-én 14 hónapos és árkon-bokron stabilan megy, akadályt kapaszkodás nélkül átlép, 1 lépcsőfokra kapaszkodás nélkül felmegy és lejön. Ha több lépcsőfok van, akkor mind felfelé és lefelé is a falban kapaszkodik. Elkésve nem vagytok. Valamelyik gyerkőc előbb, valamelyik később indul el. Valaki nagyon szeret mászni. fiam 2,5 hónapig mászott. 8,5 hónaposan tanult meg. lányom gyorsabb volt. ő 9 hósan indult pár lépést, majd 10 hósan indult el véglegesen és 11 hónaposan már magabiztosan járt. Változó, ne aggódj.
2011. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónaposan már teljesen stabilan járt, a fiam ugyanezt csak 13 hónaposan produkálta. De ahány baba, annyiféle, 15 hósan se késett még le semmiről, ne izgulj.
2011. okt. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lánykám 10.5 hónapos kezdett el pár lépést megtenni,most 11 hónapos a lakásban szépen járkál(kivéve ha megbotlik a szőnyeg szélében, akkor huppan egyet). Kinn még gondot okoz a hepehupás talaj:):)
2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 hónapos koráig bőven ráér, addigra már talán szaladni is fog :) Egyáltalán nincs elkésve!

Az én lánykám 14 hónapos múlt már nappal mikor egyedül felállt, és lépegetni kezdett, most 16 hónapos és úgy szalad mint a nyúl :)

2011. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!