Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hós kisfiam nem...

8 és fél hós kisfiam nem hajlandó már vagy 2 hete csak anyatejet enni. Nem fogad el semmilyen kanalas ennivalót. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pedig már mindennel kínáltam, de tényleg. És semmi nem kell neki, csak úgy összeszorítja a száját és rázza a fejét, hogy nem kell neki. 5 és fél hósan kezdtük a hozzátáplálást akkor semmi baj nem volt, szépen evett mindent. Már próbáltam, hogy hígabbra csináltam a főzit és cümisüvegből adtam neki, hogy hátha csak a kanállal van baja, de így sem kell neki, csak az anyatej. Járt már valaki így? És mikor változott a helyzet?
2009. máj. 1. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk és kb két kétig tartott,nem lett semmi baja,hogy csak szopott(még gyarapodott is a sulya).utólag jöttem rá,hogy jön a foga és azért,ahogy kibújt evett újból.ne aggoodj,tedd mellre ahányszr csak igényli és ha ha nem kell neki a kanalas kajcsi,semmi gáz.csak szoptass renduletlenül.elmúlik.kitartás!
2009. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 1. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Éppen most ültem le a gép elé hogy feltegyem ezt a kérdést,8.5 hós kislányom 3 napja alig akar enni,ugyanígy csinál mint a te babád,azóta mégtöbbet szopik mint előtte,1 hónappal ezelőtt kijött az első foga,akkor nem volt baj,most nem tudom mi van,de én is el vagyok keseredve,tudom hogy nem tudtam neked segíteni,csak azért írtam hogy tudd nem vagytok egyedül ezzel a problémával,üdv,kitartás.
2009. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet már 3 hete hogy nem eszik, csak szopik, 8.5 hónapos az én babám is. Alul már kijött két foga, most 3 jön felül, ezzel szenvedünk. A dokinő azt mondta ne aggódjak, ez sajnos ezzel jár. Az anyatejes babák amúgy is könnyebben visszatérnek a cicihez ha van valami gond. (legyen az fogzás, megfázás, lelki probléma). Ha van tejed nem lesz baj, ha vége visszaáll minden a rendes kerékvágásba.
2009. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen még egy fogunk sincs, úgyhogy biztos az lehet a baj, hogy most fognak kibújni. Tejcsi az van, úgyhogy csak várni kell.
2009. máj. 2. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!