Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S Nagyon kétségbe...

S. O. S Nagyon kétségbe vagyok esve! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Ksilányomnak jön a foga, és két napja hígabb a széklete, ésmostanra annyira kimarta neki a nuniját és a popóját,hogy tisztába tevéskor már remegett és annyira nagyon sírt. Mivel kezelhetném neki,míg nem látja a dokinéni???

Kenem neki mindig sudocrem-mel, és tegnap óta már napi 3szor Canesten-nel is kentem. (doki utasítására).

De egyre rosszabb a helyzet, olyan mintha tele lenne neki nagy piros dudorokkal,és rettentően piros.

Annyira sajnálom szegénykét,alig tudtam megvigasztalni,úgy sírt.


Ugye tudtok valamit tanácsolni??


2011. okt. 15. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

utsó vagyok megvan a cikk


[link]

2011. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
fiamnak ugyanilyen volt a feneke,1nap alatt(max 2) gyönyörűen helyrehozta neki,pedig csak 1x lehet bekenni vele,viszont nem emlékszem már hogy lehet e recept nélkül kapni ezt,gombásodásra(is)való. UNGUENTUM BORAXATUM (naturlandos) ez az egyetlen olyan krém,ami eddig helyrehozta 1-2nap alatt a fiam fenekét,mikor már olyan volt mint a te kislányodé.
2011. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jól lehurrogták a canestent pedig az én fiam is azt kapta pelenkakiütésre és 2 nap alatt helyrehozta. de tény, hogy látatlanba... ha nem gombás fertőzés akkor valóban árthet is.


írod, hogy mindig sudocremmel kened, hát ez a legnagyobb baj! pont azért ami most is történik, hozzá van szokva a popsija a napi brutál hámlasztáshoz és így nagyon nehéz bármivel is helyrehozni. amint meggyógyul cseréld le gyógyszertárira a sudocremet pedig akkor használd csak ha kipirosodik a bőre, ha nem sokkolod napi szinten a kis érzékeny bőrét akkor használna az is.


nagyon sokat legyen pelus nélkül, kamillás vízben fürdesd, hintőporozd, neogranormont sűrűn vékonyan kend neki és hétfőn orvos, majd kever valami jó kis kencét :)

2011. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én popsitörlőt és popsikrémet már csak kaki után használok neki, egyéb peluscserénél semmit. Azóta sokkal szebb a popsija! 9 hós kisfiú.
2011. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a popsiját szellőzni, amennyit csak lehet. Ha hétfőig nem lesz jobb, mutasd meg orvosnak.
2011. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok jó tanácsot.


Félreérthetően fogalmaztam, sudocrem-mel csakis kaki után kenem a fenekét.

2011. okt. 16. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!