Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok nekem tanácsot?...

Adnátok nekem tanácsot? Nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Lehet nem is ide kellene írnom...A férjemmel nagyon megromlott a kapcsolatom már hónapokkal ezelőtt,ha lenne hová mennem már rég elhagytam volna,de sajnos nincs.Bár a szüleim élnek még,de anyukám alkoholista(a legsúlyosabb fajtából)vele nem lehet együtt élni,már az egész családot kikészítette.Szóval a férjem mellett csak kényszerből maradtam.Ma már sokadjára nagyon összevesztünk mondtam neki,hogy takarodjon el a lakásból és ezt most már teljesen komolyan mondtam és tényleg azt szeretném,ha elmenne.Albérletben lakunk,ha elmegy fogalmam sincs miből élnénk,annyi gyedet sem kapok,hogy az albérletet fizetni tudjam.De nem bírom vele tovább,azt mondta elmegy viszont a gyereket viszi magával és ettől teljesen kikészültem.7 hónapos a babám,nem tudom mit csinálnék ha tényleg magával vinné,az a baj tudom,hogy képes is lenne rá,ő nem a gyereket tartja szem előtt csak azt,hogy én minél jobban szenvedjek.És én még egy ilyen embert szerettem...
2010. febr. 17. 20:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
11%
Persze te biztos tökéletes vagy. Pl nem albérletbe kellett volna szülni. Szerinted itt mit tudnak majd neked mondani azok kívül hogy szídhatjátok együtt a pasit?
2010. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%

Mitől romlott meg?Nem tudjátok megbeszélni?


nagyon 'kedves' az első válaszoló:(!

2010. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Ha ennyire rossz a helyzet szerintem kérdezd meg a védőnőt milyen lehetőségeid vennek.Milyen segélyt illetve támogatást tudnál kapni.Ez is egy lehetőség,próbáld meg.


Kedves első!!!!!!!!!

Empátia...tudom neked ez nem sokat mond,így írd be a google-ba hátha ...!!!!!!

Remélem Te nem vagy anyuka és nem rólad veszik a példát a gyerekek!

2010. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Sajnos már próbáltuk,de mindig ugyanaz a vége.Már annyira megromlott köztünk minden,hogy ezt nem is lehet megbeszélni,már késő lenne és szerintem ő nem is akarja,de már ott tartok,hogy én sem.

Első válaszolónak,nem egyáltalán nem vagyok tökéletes,csak már nagyon sokat nyeletem.

Igaza is van tényleg nem tud senki segíteni,csak azért picit jól esett kiírni magamból.

2010. febr. 17. 20:56
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, Te szegény!

És nincs barátnőd, vagy távolabbi rokonod, akihez pár hónapra odaköltözhetnél a gyerkőccel!

Nehogy annak a szegény picinek baja legyen, mert az apja bosszút akar rajtad állni!

Ha csak elképzelem, hogy sír az anyja után, de nincs ott, összeszorul a szívem!


Keress lehetőséget, hogy lépéselőnyben legyél!

Menj rokonokhoz!

2010. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
csak nem viszi el!
2010. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne vedd komolyan, hogy elviszi! Ő is tudja, hogy nem viheti el! Hova vinné? Nincs olyan ember aki megengedné, hogy odavigyen egy kisbabát az anyukája nélkül. Egyedül nyilván nem viheti el mert akkor mikor dolgozik? És egyébként meg el sem tudná látni még ha meg is tehetné.
2010. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok.

Ezt csak azért mondja, hogy téged kikészítsen idegileg! Jó nagy szemétláda! A gyerekével zsarolni egy édesanyát! Keress valami helyet ahová leléphetsz. Rokon vagy barát? Ne szégyelj segítséget kérni!

2010. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Anyaotthonba elmehetsz a gyerekkel!Sajnálom,hogy így alakult a dolog,légy erős!


Elsőnek:Hogy te mekkora egy "*@x&ˇ~˘°" vagy!És akkor még szépen fogalmaztam!!!

2010. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Mivel házasok vagytok, így teljes joggal elviheti. sajnos. szerintem próbálj meg valakinél menedéket találni. Testvér? Barátnő? volt munkatárs(ak). Minden estere neked nagyon észnél kell lenned a baba miatt. Légy erős, és csak őt tartsd szem előtt.
2010. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!