Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt valaki azt írta hogy a 3...

Itt valaki azt írta hogy a 3 hetes babája hasról hátra fordul, akkor az én 9 hetesem nem fejlődik rendesen mert ő még nem csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy 3 HÓNAPOT akart írni??

3-4 hónapos korban kezdik el általában a forgásokat a babák.

2009. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis
2009. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan,ugyan,már megint egy "menőzős" anyuka volt :( ne adj a szavára,mert elég hihetetlen!

Az én fiam 4(!!!) hónaposan fordult az oldalára. És ez kb. a természetes időpont!

2009. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem,hogy ez igaz.3 hetesen nem valószínű,inkább 3 hónaposan,ahogy az előttem szóló írja.Hasról kinyomják magukat a babák és úgy gurulnak a hátukra.Nem hiszem,hogy elég erős ehhez egy 3 hetes baba,vagy kondizik titokban:)Ne aggódj semmiről nem vagytok lemaradva!
2009. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Max három hósan, nem hetesen, de még az is csoda! Vagy elirta az anyuka, vagy olyanokat lát, ami nem létezik, annyirra akarja, hogy csinálja, hogy már látja is, hogy forog. Jajjjj, jó ég, ugyanmár!!! Sőt jövő hónapban már simán átmegy a boltba kenyérért és szó nélkül viszi apának a sört a tévé elé....:))) kicsit olvass utána, hogy hány hónaposan miket csinálnak a babák kilencven százaléka, és fogod tudni hogy átlagosan hat hós korban forognak, szóval nem, nem vagytok lemaradva!!!!
2009. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nézzétek meg nem 3 hónaposat akart írni.

2009. máj. 1. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
A fejét forgatja ennyi idősen, nem a testét hasról hátra! Valamit nagyon félreértettél!
2009. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én megnéztem a videóját és tényleg átfordúlt,nem semmi.Én kisfiam most lesz 10-én 5 hós és most forog hasról hátra és vissza,de ezt tényleg csak 6 hósan kell tudniuk, ne aggódj.
2009. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja ok, bocs hogy kéelkedtem benned, mármint nem olvastam végig, amit beszurtál, csak a kérdezőt néztem.... Tényleg forog,.... Kis drága, milyen groteszk nekem, hogy egy lényegében ujszülött ilyet csinál... Angyal kis szive neki.....ez nagyon eltér az átlagtól, borzasztó korai...
2009. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
21:56-os vagyok megint .Az is lehet,hogy idősebb ám.Én épp ma intéztem fiam keresztelőjét és volt ott egy pár a kisfiával,nagyon pici volt,alig tűnt 2 hetesnek,meg is kérdeztem ,hogy mennyi idős és jól meg is döbbentem, 2 és fél hós volt és kb akkora is volt mint a videón szereplő Baby.Persze az is lehet,hogy szuper gyerek:)
2009. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!