Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy három hónapos baba mennyir...

Egy három hónapos baba mennyire jó ha nézi a televíziót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire sem jó.
2011. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene neki. Arra hajlamos babáknál akár epilepsziás rohamot is kiválthat és egyébként sem ért belőle semmit. Majd 3-4 éves korában is ráér tévézni.
2011. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

A gyerekek TV-zése leginkább csak a szülőnek "jó", mert "elvan a gyerek".

2011. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korig semennyire.


Persze én megnéztem a híradót, de ez nem azt jelentette hogy ott ül és bambulizza.

A nekik készült sorozatok, pl a Baby Einstein (magyarországon még nem láttam) is károsabb mint használ.

2011. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel ki mit mond. Én lerakom elé,ha a tesója nézi a mesét. Ugyanis borzasztó sírós. Állandóan kézben lenne mikor ébren van,egyszerűen utál letéve lenni. Hiába a játék,a csörgő,a forgó a feje felett. Nem elég az sem ha lát engem,ha beszélek,énekelek neki. Bömböl. Próbáltam már mindent a majdnem négy hónap alatt. Ott a lakás amit kikell takarítani,a kaja amit megkell főzni, a nagytestvér akivel beszélgetnék ovi után. A páromról már nem is beszélek. Nem mondhatom azt egy napi 11-12 órát dolgozó embernek,hogy Bocs, de szendvics van vacsorára és most nincs időm beszélgetni veled. Néha jól jön az a fél óra csend.
2011. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se kapcsoltam ki, 14 hónapos, rá se néz már, maximum ha Mickey egér megy, amúgy nem érdekli a tv.
2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó. De nem ördögtől való...ezt simán lehet kompenzálni a nap folyamán mással is.
2011. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Melyek az előnyei és a hátrányai a babára nézve ha 3 hónaposan TV-t néz?
2011. okt. 16. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hátránya:megszokja, epilepszia, látáskárosodás, a tv passziv elfoglaltság,a gyereknek a tanuláshoz aktív elfoglaltság kéne

előnye: elektromos bebiszitter

2011. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Nalunk is megy a tv egesz nap mert nem szeretem a csendet, de nem nezi csak a reklamokat ha epp elkapja.

Orulnek neki ha legalabb 15 20 percet nezne addig lenne idom masra is, igy futva vegzem a dolgom.

2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!