Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok 7 hónapos...

Hogy altatjátok 7 hónapos babátokat? És hányszor mennyit alszik egy nap?

Figyelt kérdés
Nekem most kezdett nagyon nehéz lenni az altatás, mert régen magától elaludt, de most feláll a kiságyban és sír. Ilyenkor átesik a holtponton és csak sír órákig. Nem tudom megnyugtatni sem és teljesen ki vagyok borulva, szörnyű anyának érzem magam, hogy ordít és nem tudok vele mit kezdeni. Azt hittem elmúltak már a nehéz hónapok az elején, de most újraélem és kikészültem. Mit csináljak? Hogy csináljam?
2011. okt. 16. 19:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen légysziiii
2011. okt. 17. 09:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan már 8 hónapos, de 7 hónapos korában sem volt másképp. Reggel fél 8kor kel, reggeli, játék 10-ig, fél 11-ig, tízórai, utána alvás 12-ig. Utána játék, ebéd 2 körül, és 3kor megint alvás 4-ig. Aztán 5kor kaja, utána nagy séta, fél 8kor fürcsi, 8kor alvás. Egyedül alszik 1 hetes kora óta, lerakom, befordul, alszik.
2011. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a délutáni alvásból egyet elhagyna már? Fáradt, de annyira nem, hogy elaludjon, mi ilyenkor megyünk sétálni, mert tudom, hiába könyörgök, nem fog elaludni ebéd után. Inkább kihúzom uzsiig, és uzsonna után már elég fáradt, hogy szépen elaludjon.


Amúgy ne aggódj, most ilyen babások írtunk, de milliónyi kisbaba van, akik nem tudnak elaludni maguktól. A fiam sem magától alszik, hanem cumival, 5 hónaposan szokott rá fogzáskor, nem akartam, de meg kell mondjam, nagy segítség volt, mert előtte hasonlóan szenvedtünk. (Nem azt mondom, hogy cumira szoktasd rá, csak mondom, ő sem leteszem alszik - típus, még ha van is cumi, akkor is sokszor kéri a buksi simit).

Nemrég itt egy anyuka valami visszaaltatós macira mondta, hogy nagyon jó.

De a cicin elalvás sem tragédia szerintem.

2011. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!