Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír folyton 5 hetes babám?

Miért sír folyton 5 hetes babám?

Figyelt kérdés

Tegnap múltunk 5 hetesek, és ha nem szopizik vagy alszik, akkor többnyire sír. Aludni is ölben tud el, ha leteszem az ágyába, izzadásig vagy levegő nem vételig bömbizik.

Amikor fenn van, még ha ölben is van, akkor is sír, fel-le sétálgatunk vele, ez néha jó neki néha nem. Vannak már rövid időszakok, amikor lehet vele "beszélgetni", de ez még ritka. Másnál is van ez így?Ha ölben van, miért sír? NEm hiszem, hogy nagyon hasfájós lenne, ritkán huzogatja a lábát.


2011. okt. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem hasfájás (bár lehet az is hiába nem húzogatja a lábát), lehet hogy csak ő ilyen baba, nehezebben szokja meg a külvilágot és sírással jelzi, hogy ez még nem jó neki.

Lányom hasfájós volt és enyhén refluxos, ezért nagyon sokat sírt. Ölben, ringatva, fekve, felvéve, bárhogy...

Ki kellett nőnie a sírós korszakot. Persze mindennel próbálkoztunk, hogy jobb legyen neki (Infacol, Espumisan, tornáztatás, masszírozás, ringatás, simogatás, teák...), de sajnos idő kellett neki.


Jó esetben pár hét és túl lesztek ezen az időszakon.

Ha nagyon fájdalmasan sír, akkor érdemes dokinak megmutatni.

2011. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hasfájás lesz a dologban. Amiket az előző írt, próbáljátok ki.


Az én lányom 4-6 hetes korában mindig du. 6tól este fél9ig üvöltött a semmiért. Ez a tipikus Kólika. [olvass utána].

Én ezt úgy oldottam meg, hogy du.5-től sétáltam vele este 8ig. Két nap alatt abbahagyta a sírást.

Rakd be a babakocsiba és sétálj vele.

Nem tudom, hogy milyen pózban alszik,de próbáld hason altatni!


Ami még nekünk bevált, mikor túlpörögte magát és azért nem bírt már aludni, az a zaj volt. Porszívó vagy hajszárító...

2011. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hetes és ugyanezt csinálja:(A kisfiam hasfájós volt,nála 3 hónapos koráig tartott a nyűg.A kislányom az 1.2 hétben hihetetlen jó baba volt, evett, aludt.Aztán beütött a krahh...:(Most szenvedünk. A doki azt mondta, mint az előzőnél,ki kell nőnie, nekünk meg túl kell élni ezt az időszakot. A normaflort ajánlotta, nem gyógyszerpárti, főleg ilyen picinél.
2011. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!