Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától kezdtetek...

Hány hónapos korától kezdtetek sampont használni babátoknál? És milyen márkát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kezdetben a fürdetővel mostuk a hajacskáját is,de miután elfogyott,már vettünk neki igazi babasampont is.Először búzacsírás Johnsonst,most levendulás van...mindkettő nagyon jó.
2009. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleinte sima vizzel fürdettem és mostam a haját. Utána áttértem a Babe termékekre, de ezek nem olcsóak. A samponját azóta is használom, az nagyom jóóóóó. Fürdetőnek meg gabit mostanság. (11 hós)
2009. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Neogranormonnal mosom neki kb 1. hótól,mert koszmós lett a fejecskéje,és ez bevált,de valóban elején bőven elég a fürdető.
2009. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a márkát majd eldönti a baba bőre,nekünk csak a Gabi sampon jött be,3 hónapos kortól ajánlják,addig csak a fürdetős vízzel elég leöblíteni a buksiját is.
2009. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!