Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nehéz két babával,...

Mennyire nehéz két babával, akik között 22 hónap lesz a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22 hónapos lesz, amikor megszületik a kistesója. Egy kicsit félek, hogy nehéz lesz két ilyen pici gyerekkel. Akiknek hasónló a korkülönbség a babájuk között, hogyan oldják meg pl. a sétákat, és úgy egyáltalán a minennapokat?
2009. máj. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ha jól neveled a nagyobik babát akkor kicsit önálo is lesz már ,addigra és elég fegyelmezet is tudmár lenni ha ügyesen betanitod .
2009. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 hónap a korkül. A sétát úgy oldottam meg, hogy tesófellépőt vettem a babakocsira, és nagyon bevált.

Ha van segítséged, akkor használd ki, pl. ha főzni nem neked kellene, mert az sok időt elvesz. Én hozattam az ebédet pár hónapig, mert nem tudzam máshogy megoldani.

Az eleje nem volt könnyű, de most már nagyon jó, mert egy korosztálynak számítanak.

2009. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! A 22 hónapos a testvérfellépőn már tud ülni?
2009. máj. 6. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában állni szoktak! Nekünk az elején bevált aztán már nem igazán áll rá csak ha éppen kedve van inkább sétál mellettem! 2éves a nagy lányom 1 hónapos a pici lányom!
2009. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, olyan fellépő is van amire ülni lehet, de az drágább. A LITAF termék is ilyen.

ezt találtam:

[link]


Én amúgy a sima fellépőre is leültettem a lányom, simán elfért rajta, az Lascal Kiddy board volt.

másodok vagyok.

2009. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 20 hónap van a gyerkőcök között! Nem mondhatom, hogy egyszerű! :-) A nagylány most 23 hónapos, a pici pedig 3. Nagyon hamar megértette, hogy a babakocsi most már a picike "lakhelye", mi sétálni úgy szoktunk, hogy a nagylány sétál mellettem, fogja a kezem, vagy húzza-vonja a kismotorját! :-)

Arra nagyon figyelj majd oda, hogy ha megszületik a kicsi, a nagy ne szoruljon háttérbe! Nálunk nyoma sincs már a féltékenységnek, imádja a kistesót! :-)

A főzésről ódákat tudnék zengeni...:-D Ha nincs segítséged, nem biztos, hogy délben lesz az ebéd...

Az esték is kicsit zűrösek még, de majd ha tudnak együtt fürdeni az is megoldódik! :-)

Amúgy ne aggódj, majd be fog állni minden, megtaláljátok majd, hogy Nektek hogyan tehető kényelmesebbé az élet!

Boldog kistesó várást!

2009. máj. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!