Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát én ilyet még nem láttam!...

Hát én ilyet még nem láttam! Ölben sír, ordít, ha leteszem meg magától elalszik? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, szerencsés vagyok....3 és fél hónapos. Eddig CSAK és KIZÁRÓLAG! ölben volt hajlandó elaludni, most meg sírt az ölemben, leraktam, mert kerestem a vizét, hátha szomjas, addig azért a kezébe nyomtam a szundikendőt (sose használjuk, csak van)......erre elnézegette a kezében, majd oldalra fordult és most durmol......Azért csak van abban valami, hogy igazi kis egyéniségek már ilyen pici korban is...van önálló akaratuk. És arra is rájöttem, hogy NEM kényeztettem el, nem kapattam el azzal, hogy az első 2 hónapban szinte végig ölben volt....Lehet besokallt tőle :DDDD

Másnak is van ilyen egyik napról a másikra változásról tapasztalata??


2011. okt. 18. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is olyan 3 hónaposan jött.

Újszülöttként cicin aludt el. Aztán vállon sétálgatva.

Aztán egyszer csak letettem hasra (ez fontos!!! csak hason!), bekapta az ujját, és elaludt.

Azóta ha még babusgatnám, csapkod, üti a fejét a mellkasomba, nyűgösködik -> le kell tenni, mert ő már önálló, és hagyjam már békén :-)

2011. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyi, hogy adok egy puszit neki, beteszem, ujját bekapja, már megyek is, becsukom az ajtót, ENNYI :-)

Néha még hallom gagyarászni, de elvan ott magának a sötétben :-)))

Olyan édesek ezek a babák!!!

2011. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon cukik! Megvolt a fürdés, apa szokta ilyenkor megetetni, majd hálózsákot rá, kiságyba be és elaltatta magát. Szundikendőt morzsolgatta egy ideig, aztán most alszik :))))
2011. okt. 18. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!