Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirjátok, hogy köszöntött...

Leirjátok, hogy köszöntött titeket a baba apu vagy más segitségével anyák napján? Osztozzunk egymás örömében!

Figyelt kérdés
Apa picifiam( 6 hós) nevében egy bonsait adott át, pici fa a pici babától édesanyának felirattal. A párom nem az az érzelgős típus, de ahogy a kis fát néztük igy hárman, kezében a bébivel, mindkettőnk szeme könnyes lett az örömtől. Annyira jó élni ezekért a pillanatokért!
2009. máj. 3. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En sem kaptam semmit, szerintem a ferjem elfelejtette... :P
2009. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én férjem is elfelejtette szerintem.Bár reggel én felhívtam a nagymamámat és azt hallotta, múlt héten voltunk otthon, anyukáinkat akkor megköszöntöttük.Szóval nem hiszem,hogy nem tudja milyen nap van ma csak lehet ő is úgy gondolja,h ez majd a gyerek "dolga" lesz és nem gondolja,h neki kéne!Ez van!Nem vagyunk egyformák de azért boldog anyák napját mindenkinek!
2009. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én se kaptam ajándékot, de tegnap magától, egy szó nélkül segített előkészíteni a mai ebédet, amivel soka időt megspórolt nekem, és este el is mosogatott (ez is ritkaságszámba megy).
2009. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a szép válaszokat, jó volt örülni ma:) a picim egy kis ördög volt, de ma én voltam a türelem angyala! :) mégegyszer köszi!
2009. máj. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!