Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik? Többi lenn.

Miért nem eszik? Többi lenn.

Figyelt kérdés
10 és fél hónapos kisfiam az elmúlt 3 napban alig hajlandó enni.hajnali 5-kor megivott 210ml tápszert reggel 8-kor tejpép és most délben ismét nem hajlandó enni.Pár kanál után folyamatosan csak eltolja magát.Eddig azt hittem az a baj, hogy a reggeli tejpép és az ebéd között szokott enni puding is enni de ma nem kapott semmit reggel 8 óta és így sem volt hajlandó enni csak pár kanállal.Mi lehet a baj?A foga biztos nem mert sosem viselte meg eddig és most jött ki 4 egyszerre és nincs bedagadva az ínye.Mit tudok ilyenkor tenni?
2011. okt. 20. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám....csak az én fiam most lesz 1 éves. Kb 1 hete szinte alig eszik valamit. Reggel 7-8 között cici, 10 körül gyümi vagy joghurt és utánna ebédre semmi, 4 körül semmi vagy egy pici alma, és vacsira két falat zsömle vagy kenyér. Nagyon nehezen, figyelemeltereléssel tudunk főzeléket belediktálni. Most olvastam, hogy ha nem eszik hagyni kell, mert valószínűleg nem éhes. Nem szabad erőltetni, meg rohangálni utánna, mert akkor elvesszük a kedvét az étkezéstól.Ha az etetőszékben már nem kér többet,elfordítja a fejét vagy eltolja a kaját, akkor ki kell venni és hagyni játszani. Egy éves kor felé haladva, állítólag kevessebbet esznek. Most hagyni fogom, ha nem kér nem kap.Szerencsére úgy vannak beállítva a babák, hogy tudják mi a jó nekik. :)))
2011. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!