Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz 9 hós a kislányom....

Holnap lesz 9 hós a kislányom. Van még rá esély, hogy másszon?

Figyelt kérdés

Hason fekve "repülőzik", amit nagyon szeret, szépen ül, de nem mászik. Van valaki akinek babája, még ez után mászott?

(úgy értem, 9 hó után és mielőtt járni kezdett:)


2009. máj. 3. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10hósan mászott először, és most elmúlt már 1éves is és még mindig mászik...
2009. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10.5 hós volt,amikor elkezdett mászni,lassan 1 éves,de még hajlandóságot se mutat,h járni akarni(magától feláll).
2009. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiam 10 hósan kezdett mászni, 15 hósan járni, a kicsi 11 hósan kezdett mászni, most 12,5 hós kapaszkodva feláll de rendületlenül mászik.


Ne aggódj, nincs elkésve a kicsid.

2009. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 9 hós korától kúszott, mint a katonák, nem volt 1 éves amikor elkezdett mászni, és 14.5 hósan indult el.
2009. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 9 hosan egyik naprol a másikra kezdett néykézláb mászni, igaz, addig kúszott. másfél honappal késobb elindult. a szomszéd kisfiu pl. hamarabb indult el, s csak aztán tanult meg mászni.
2009. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hós és csak kúszik, viszont egy ismerősöm lánya 11 hós és ő mesélte, hogy kislánya 9 hónaposan egy héten belül elkezdett kúszni, mászni, majd felállt. Most a napokban láttam és egy kézzel vezetve lépeget is :-), nem vagytok elkésve!
2009. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most múlt 7 hónapos és eddig semmit nem csinált, csak néha átfordult. Nekem is mindenki azt mondta, hogy ne aggódjak, kicsit lusta. Szerencsére én aggódtam és elvittük gyógytornászhoz, kiderült, hogy lazák az izmai, a nyakánál pedig letapadtak. 2 alkalommal voltunk kezelésen és már tolat a kicsi és ha lefogjuk a lábát kúszik is. Ne várjál tovább, nézesd meg, ha nincsen semmi baja te is megnyugszol. Nálunk is kezelik a repülőzést, mert amíg az megvan, addig az lassítja a fejlődést.
2009. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!