Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogja a babáinkat megzavar...

Nem fogja a babáinkat megzavarni az óraátállítás?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem véáltoztatsz egből at alvási meg evési időpontokon,akkor nem lesz gond.Ők a régi ritmushoz vannak szokva.
2010. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem konkrétan az óraátállítás nem, hiszen ők nem tudják, hogy mit jelent.

Viszont mi épp emiatt toltuk el az esti fürdést, eddig 7körül fürdettük, mostmár 8 körül, de még ez is csúszni fog egy kicsit. Később fog sötétedni nyáron, meg szerintem ha nagy meleg lesz, akkor este 5-6 körül fogunk menni sétálni, mikor már nem lesz kánikula, így a fürdés is később lesz. De már most fokozatosan toljuk, így nem fog neki gondot jelenteni.


J.

2010. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, (nálunk legalábbis) most még jól is jön. Minden marad a régiben, csak egy órát csúszunk. Hosszabbak a nappalok, talán tovább is lent leszünk, vagy eleve később megyünk. Nekünk ez most kedvező lesz. Az őszitől féltem, de akkor sem volt gond!
2010. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam, hogy meg sem kottyan a fiamnak. Hamarabb kezd ő átállni, mint én. :) Reggel korábban kel, ezért már nagyon várom az állítást, hogy ne 6-kor, hanem 7-kor ébredjünk. Mióta jó idő van többet tudunk kint lenni, így hamarabb fárad, ezért kicsit korábban alszik.


Fentebb írta valaki, hogy 7 helyett 8-kor altatja a kicsit, ő pont rossz felé tolja, merthogy az óraállítás után ami most 19, az utána 20 óra lesz, tehát ő most affelé igyekszik, hogy 19 óra helyett 21-kor altassa a lurkót. Remélem érthetően írtam. :)

2010. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, bocsi az OFFért!

Kedves utolsó válaszadó. Nem gondolom, hogy rossz felé tolom az időt, mert épp az a célom, hogy ne 7kor aludjon a fiam, hanem minél később, mert így már fél 5től tovább nem hajlandó aludni, úgy, hogy éjjel 1től óránként ébred. Ezért toljuk, hogy ne 7kor legyen alvás, hanem 8, majd 9kor, így remélhetőleg reggel tovább alszik, vagy legalább éjjel nem ébred 1kor. :D Remélem mostmár érthető vagyok. Tehát én nem azért tolom, hogy majd ne viselje meg az óraátállítás, hanem hogy ne ébredjen korán. Kicsit már hulla vagyok, hogy hajnalban már bohóckodnom kell a fiamnak. 8kor alszik vissza, akkor én már nem tudok aludni. Meg ha nagy kánikula lesz, akkor ha 6kor megyünk sétálni, akkor nem fogunk 7kor fürdetni. :D

J.

2010. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!