Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is korábban ébred...

Más babája is korábban ébred az óraátállítás miatt?

Figyelt kérdés
A fiam mindig is korán kelő volt, 5- 5.30 között ébredt, most viszont már negyed 5 körül! Pedig rögtön az első naptól az új idő szerint csináltuk a napirendet, evések, napközbeni alvások, esti lefekvés, semmivel sem volt gond, de a reggeli ébredést nem tudom befolyásolni. És tiszta álmos, hiszen 1 órával kevesebbet alszik, de nem tud már visszaaludni. Mikor fog átállni vajon? Legalábbis merem remélni, hogy előbb-utóbb át fog!
2010. nov. 3. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Azt nem irtad mennyi idős de a lányomat sose viselte meg. Ugyanúgy hétkor kel mint eddig bármikor mint nyáron a vakitó napsütésben meg télen is.


szerintem ha megérzi akkor több nap is kell hogy visszaálljon a szervezete.

2010. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálunk 2 nap volt,mikor ilyen korán kelt.most már visszaállt.
2010. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1 éves, én is bízom benne, hogy csak néhány nap kell az átálláshoz.
2010. nov. 3. 08:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8-9 kozott ebredt reggel es az ora atallitas utan is ugyan igy ebred (most is varom, hogy mikor jelez :)). Viszont estenkent ket napja nyugosebb mert ugyanugy 7-kor furdetjuk mint eddig. Remelem ez is idovel abbamarad.
2010. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is most kezd visszaállni. Még mindig alszik, pedig tegnap is elég korán kukorékolt már. 1 éves múlt.
2010. nov. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is majd egy órával korábban ébred, remélem nemsoká visszaáll. (11 hónapos)
2010. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 napig kelt korábban 1 órával. Utána magától visszaállt.
2010. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

11 hónaposom már örültem, hogy 2-3 hete 7-fél8-8 körül kelt. Az átállítás óta már kukorékol 6-fél7-kor.

Ma 6:45-kor kelt. Remélem lassan visszaáll, és tényleg csak az átállítás miatt van....

2010. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos kisfiam is reggel 5-kor kelt 2 napig 6 helyett! Mára visszaállt.
2010. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos babám se állt még át, pedig mi is ugyanúgy csináljuk. Sőt! Este még később fektettem le, mint szoktam, mégis majdnem2 órával hamarabb kel, mint eddig. Pedig csak 1 órát állítottunk. :)
2010. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!