Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap viszitek sétálni a...

Mindennap viszitek sétálni a pici babátokat?

Figyelt kérdés
Nekem utál öltözködni és tiszta tortúra mire én is felöltözik, meg ő is aztán elindulunk és kiderül, hogy sír a babakocsiban. Semmi kedvem elindulni vele, ebben a rossz időben meg pláne.
2011. okt. 25. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mi sem megyünk minden nap, de azért kb minden második nap viszont megyünk. Én nem tudom itthon kirakni a babakocsiba, mert nem marad így meg benne, ha egy helyben tologatom, viszont gyakran szellőztetünk, mert fával fűtünk, és van hogy 28-29 fok van, és muszáj kinyitni az ablakot, hogy ne főjjünk meg. 4,5 hónapos.
2011. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
2 napnál több nem szokott kimaradni. Ilyen latyakos-nyálkás időben nem szeretem kivinni csak úgy sétálni, célirányosan megyünk ügyeket intézni. Ha száraz a talaj, de hideg van, kiteszem játszani az udvarra, ilyenkor nem baj, ha elesik, leteszi a kezét, a térdét a földre. Eső után ezt nem szeretem nézni:S Amúgy 21 hónapos, nem tud babakocsiban aludni, és már nem is használunk babakocsit.
2011. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

Mi 2x megyünk minden nap,kivétel ha szakad az eső,akkor csak kimegyünk a teraszra,vagy ha lázas beteg akkor meg sehova.


Off:sajnos a kisgyerekes élet erről szól,hogy tortúra felöltöztetni,közben meg Te már fősz mint a kávé,mert próbálod ,hogy ne Ő,hanem inkább Te izzadj be a kabátba.Aztán lecuccolni,meg elindulni ,és mire ez mind megvan szinte lehet is visszacibálni mindent,mert vagy kajaidő,vagy alvásidő,vagy bekakált stb.

Úgyhogy ez mindenkinek tortúra,de a gyerek érdeke a legfontosabb!!!

Üdv:16 hónapos ikrek anyukája

2011. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet. mi megyünk, ha van kedvem, ha nincsen. a gyereknek van kedve, és ez a lényeg. ha esik az eső nem megyünk, de még hóban is megyünk
2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Általában igen. De ma nem megyünk, mert egész nap szitál az eső. Van, hogy nincs kedvem menni, de neki akkor is kell a friss levegő. A séta pedig nekem is jót tesz.

Hozzáteszem, hogy néha végighisztizi a sétát, mert a kezemből szeretne nézelődni. Na erre az esetre tele van a babakocsi tartója mindenféle játékkal. Ha pedig már semmi nem segít, akkor előveszem a telefonom és zenét kapcsolok neki.

2011. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!