Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz anya vagyok?!

Nagyon rossz anya vagyok?!

Figyelt kérdés

Hetek óta ki vagyok idegileg,egyedül érzem magam,párom reggeltől estig dolgozik,ha hazaér szinte alig van fent,eszik,fürdik és alszik.Barátaim alig,aki van azzal ritkán találkozok.Családtagok le tojnak nagyívből,csak apukámékhoz szoktunk elmenni de ott se sokat időzünk.Nem szeretik a vendégeskedést,nekik bőven elég ha kint az utcán beszélgetünk pár szót.Fiamat is csak akkor látják amikor én viszem.Párom családja még nem is látta az anyján kívül senki a 13 hónapos fiúnkat.Egész nap csak a gügyögést kell hallgatnom.Imádom a fiam,de rossz h egy emberi szót nem hallok csak ha felhívok vkit vagy a boltba vagyok.Pár napra bekerültünk fiammal a kórházba,semmi komoly baj nem volt,csak megfigyelésre.Amennyi ideget akkor is megettem...Növényi alapú nyugtatót szedek,ami nem tompít le de mégis jobb lesz tőle.Párommal soha nem megyünk kettesbe sehova,ha mennénk akkor vinni kell a gyereket is vagy pedig nincs rá pénz h elmenjünk.

Az imént altatni próbáltam a fiam,de ő nem akart ezen felhúztam magam és kiabáltam vele és rácsaptam az ajtót. :( Szörnyű h rajta töltöm ki a feszültségemet.Páromnak már kismilliószor mondtam h szükségem van a támogatására az odafigyelésére de semmit sem változott a helyzet.Azt mondja nem érti a problémám.Nem rossz ember ő de ilyen téren nem tudok rá számítani.Próbáltam apummal megosztani ezeket,de ő is páromnak adott igazat é szinte én lettem le teremtve.


2011. okt. 25. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ekkora gyereket már el lehet vinni a játszótérre. Én is kicsit hasonló helyzetben vagyok mint te, és mindig jót beszélgettem a játszótéren lévő anyukákkal. Kár, hogy most a rossz idő jön, így nem sokat lehet menni. A kicsim is eljátszott, bár jobban kell rá vigyázni, mint a nagyobbakra, de mindketten jól éreztük magunkat. Tarts azt szem előtt, hogy nem kell tökéletes anyának lenni, mert az nem jó, csak "elég jó" anyának, az a tökéletes.
2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!nagyon aranyosak vagytok,lelket öntöttetek belém!szép napot kívok nektek!
2011. okt. 25. 14:49
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz anya csak ki vagy teljesen.

Én négy gyerekkel vagyok itthob 14 éve,de már egyszerűen nem bírom.Héha már emberek közé vágyok.Irigylem szinte,aki dolgozik.Nekem 14 éve mindennapom ugyanugy telik.

Milyen gyógynövényes nyugtatót szedsz?Leírnád,mert érdekelne engem is.És használ valamit?


Minden jót!!!!

2011. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

[link]


ilyet szedek

2011. okt. 26. 13:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Használ valamit,amit szedsz?Én most orbáncfű teát vettem depresszióra és szorongásra.Még nem tudom használ-e?REMÉLEM!!!!!!!
2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
úgy veszem észre h igen
2011. okt. 26. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!