Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van az én babámon kívül olyan...

Van az én babámon kívül olyan baba, aki már 1 éves korában "verekszik"?

Figyelt kérdés

Kislányom van, de ha mérges, legyen bárki az útjában csíp és harap.

Van két szomszéd kislány, ők 3 évesek, és ha elvesznek tőle valamilyen játékot, akkor nekik megy, és megcsípi őket. Amúgy jót játszanak együtt, de ha valami neki nem tetsző dolog történik, akkor már "verekszik".

Ki fogja ezt nőni? Olyan aranyos kisangyal tud lenni, de ez olyan csúnya viselkedés tőle. Hiába csapok a kezére, mondom, hogy nem szabad, semmi nem használ. Már csináltam úgy is mintha sírnék, ha megcsíp, de nem hatja meg különösebben. Ütni verni meg nem fogom.

Szerintetek ha megtanul majd beszélni, nem lesz ilyen kis méregzsák?


2011. okt. 25. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyilván úgy értettem, hogy a bántalmazott személy hagyja ott, ne foglalkozzon vele. De minden alkalommal el is kell neki mondani, mit csinált, azt nem szabad, mert fáj, és ezért most ez meg ez lesz.

Ha a kislányokat bántja, akkor is mondd el ezt neki, és vidd át a másik szobába vagy valamivel arrébb, és kis ideig ne engedd vissza.

Egyébként a kézrecsapás nálunk egyáltalán nem vált be.

2011. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
és ezt itt mindenki elkönyveli normális reakciónak-valószínűleg nem fogja kinőni- de egy jó dilidoki talán még segíthet
2014. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!