Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz miután a babád...

Mit csinálsz miután a babád elaludt?

Figyelt kérdés
Ébren van még a babád?? Ha nem,mit csinálsz ez alatt a "pihi idő" alatt?? :)
2011. okt. 25. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De mázlisták vagytok, majdnem mindenkinél azt olvasom, 8 körül már alszik a pici... nálunk fél 10-10 között van az utolsó etetés és utána alszik csak el(11 hetes) akkor gyorsan letusolok, netezek egy kicsit, majd alszok, mert kb 4 órakor eszik ismét.
2011. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Reggel: zuhanyzás, reggelizés...

Napközben: rendrakás, porszívózás (igen, szereti, ugynaúgy alszik mellette :)), felmosás, főzés (nem minden nap:), netezés, vásárlás.

Este: zuhanyzás, vacsi, netezés, tv ritkán, és a párom....:)

2011. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom soknak már 8-kor alszik a picije,sajnálom azt akinek csak 10 körül...:( és úgy van,foglalkozzatok a párotokkal is :)
2011. okt. 25. 22:17
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekünk kb 2 hónapos koráig aludt el 22-23 körül, s azóta 20-21 között, de éjszakánként úgy 2,5-3 hónapos kora óta kell fel többször. Azelőtt 1-2-szer kellt, most vna h 2-3 óránként.

Napközben délelőtt és délután is alszik rövídebb-hosszabb ideig, ez változó, de sajnos én nem tudom mindig akkor csinálni a dolgom, amikor szeretném, mert egy picike szobában vagyunk 3-an, s após a nagyban. Ő pl. egy prököltöt 6-7 óra hosszán kerezstül főz, s van h alig jutok a konyhába. Szóvall van úgy, h amikor pont fent van a fiam, akkor tudok főzni. Takarítani akkor szoktam ha após dolgozik, mert sajnos nem lehet ránevelni, h cipőben nem járkálunk a lakásban. nekem ez fura, nem ehhez szoktattak a szüleim. De beszélhetünk neki, annál jobban csinálja. S az a legidegesítőbb, ha femostam, s télen a sáros csizmájával összejárkálja a lakást.


Este 8-9körül alszik, a férjem 2 hónapja, már nem este jár haza, új m.hely, így végez 17kor. Ha nincs itthon após, akkor takarítok, mert hiába jól aludt még pár hónapja a babám a porszívó mellett, most már fél a hangjától. Olyankor bezárkózik a férjem após szobjába a kicsivel, én meg gyorsan kitakarítok. Amikor elaludt, akkor net, tv nézés a párommal vagy alszunk. S közben ha szabad a knyha elmosogatok. Muszáj, ha kell hajnalban mosogatok, mert hiába elmosogattam, reggelre após egy halom mosatlant csinál Hogy hgy csinálja ne tudom, de már mondtam a páromnak, h lehet összegyüjti a szobájában s egy idő után hozza ki. Szerint is direkt csinálja.

2011. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szintén 11 hetesem szintén 22-23 óra közt ájul be, addig viszont csak nyekeg, sír, nyúszög, morog stb... Ha végre elalszik akkor először is hálát adok az égnek, hogy végre szusszanhatok kicsit. :) Aztán internet, tv vagy alvás, olvasás stb. Bármit amihez nem kell megmozdulni. :) Összebújás? Kizárt. Még ahoz is fáradt vagyok, hogy kimenjek inni egy pohár vizet... A terhességem 30. hete óta nem volt "összebújás"...
2011. okt. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
7-8 között alszik el a fiam. Utána netezek kicsit, fürdés és tvzünk, beszélgetünk apával meg összebújunk mi is. :)
2011. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kíváncsicska ***** válasza:
Miért van az hogy a válaszolók túlnyomó többsége a netet említi a párja elött?Nem kellene kicsit jobban odafigyelni a másik félre is?Én pl csak akkor netezek ha nincs itthon, mert dolgozik.Nálunk igényli azt a párom hogy ha idő van rá akkor másnem a vállára feküdjek és beszélgessünk.Szerintem ez teljesíthető.A többi munkát meg napközben végzem el.Jó az igazsághoz hozzátartozik hogy dec elején fogok szülni.De szerintem ezen a szokáson nem változtatunk.
2011. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Este, ha elaludt, akkor gyors fürdés, aztán alszom én is, mert még nem alussza át az éjszakát. 3 hónapos. Nappal nem igazán beszélhetünk alvás időről.
2011. okt. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kislányom fél éves, 9 körül szokott elaludni, sajnos még altatni kell ráadásul páromat nem is fogadja el ilyenkor, csak én vagyok jó. Van hogy ez fél órát is eltart.

Ha ennek vége, akkor tv/net/újságolvasás, nassolok közben valamit, és olyan 11 körül majdnem minden nap szeeeex :-D

2011. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!