Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hogy adjam be neki...

S. O. S. Hogy adjam be neki az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
16 hónapos kislányom nagyon beteg és nem tudom neki beadni az antibiotikumot.Próbáltam már kiskanállal,nurofenes fecskendővel,pici vízzel,pici almalével,de ahogy emelem a szájához ordít és megy a torkára,és fuldoklik.Valami jó ötletet adjatok,mert nagyon kétségbe vagyok esve:(,nagyon fontos lenne bevennie a gyógyszert.
2011. okt. 26. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fecskendővel minnél hátrébb módszer vált be. Azért nem minden antibiotikum jóízű. Sőt, egyik sem az, mert mindnek van keserű utóíze. Ezért minnél gyorsabban igyekszek beadni, és utána nekünk is a danonino vált be.
2011. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is!!!

Ezt is ki fogom próbálni...most megoldjuk kúppal,aztán reméljük nem lesz többet beteg:DDD

2011. okt. 26. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!