Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies vagy pampers?

Huggies vagy pampers?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak pampers vált be.
2011. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Huggies vált be. A többiből kifolyt és még pöttyösödött is. a Pamperstől van egy olyan piros folt a fenekén ami 6 hete nem múlik... ,,gagyi" pelenkát csak a Happy-t használtuk a kórházban, mert ott azt adtak, de 2 nap után behozattam a párommal az előre megvett huggiest. Próbálkoztam a libero termékmintájával, de annyira furcsán állt rajta hogy le is szedtem egyből. ekkor bepróbáltam a pamperst is. hát 2 nap után aloevera fist-el kellett eltüntetgetnem a fenekéről amit el tudtam... Azóta megfogadtam, hogy soha nem fogok váltani. Picurkám egyébként is érzékenybőrű így mindenből sensitive-t kell használni az utolsó krémig, olajig, babamosóporig.. és a huggies-nak van egyedül érzékeny bőrre való popsitörlője is. Mi még a gyógyszertári kozmetikumokra is allergiásak lettünk... Majdnem 4 kg-al született és nem kövér, de kis husis baba. Azt állítják a higgies a husisokra való. Egyébként én azért vettem először azt, mert van belőle 27db-os kezdő kiszerelés és gondoltam ha nem válik majd be akkor nem kell egy halom pelust kidobni...azt viszont sajnálom hogy a kicsiből nem volt nagyobb kiszerelés, bár hipp-hopp elértük a következő méretet amiből 90db/csomag
2011. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én próbáltam mindkettőt és nekünk egy harmadik vált be. Ha gondolod próbáld ki. A neve Háppy Bella termék. Nekünk ebből semmi sem jön ki. Ja és persze az se mindegy hogy nem egy drága pelenka mint a már említett másik két márka.
2011. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolosó előtti vagyok az utolsónak.:)

Ez a Háppy pelus volt a kórházban és kb minden 2. hibás volt (abból a 6 dbból amit használtam) és nemcsak hogy folyt de még rárakni és leszedni is egy borzadály volt... én megkértem egyből a páromat hozza be amit én megvettem kezdőcsomagot... egyébként ha a kórházban ezt adják akkor ez lehet a legolcsóbb pelenka. amikor én szültem annyira teltház volt hogy nem csak a pelenkán spóroltak de pl popsitörlőt meg krémet nem is tudtak adni (FIZETŐS MAGÁNSZOBÁBAN VOLTAM!!!) szerencsémre előre bekészítettem hogy ha bénáznék ne kelljen pluszba kérnem:D Az biztos hogy nincs az a pénz amiért én végigszenvednék akár 1 napot is azzal a pelenkával.

Egyébként a kérdezőnek üzenem, hogy a Huggieson hátúl egy fa van elöl meg micimackó:D de érdekes, hogy nem úgy hogy a felső szegéyben hanem az egész pelenka elején. + a popsitörlőn kis maciminták vannak belenyomva:D Persze nem érv, de én első babás anyukaként minden cuki dolgot megcsodálok:)

Jah a legtöbb helyen pont kb 1 hónapja akciós a huggies!!! én a 2-es méretet 90 dbosat 3000ft-ért vettem a tesco-ban, Az 33,3 ft/db... a legdrágább helyen az ára 4000 ft de a dm-ben 3500 már régóta. kb 3 csomag kell egy hónapban a 90esből (igazából 2,5). Ez azt jelenti hogy legdrágábban is 12000 ft. EGY TELJES HÓNAPRA!!! Szerintem abszolut megfizethető nem hiszem, hogy aki gyereket vállal annak ez akadály lenne...

2011. nov. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!