Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltesz számítógép...

Mennyi időt töltesz számítógépezéssel?

Figyelt kérdés
Megfigyelésem alapján nagyon sok fiatal anyuka órákat is eltölt a gép előtt! Én úgy érzem, hogy ezt az időt igazán a babára lehetne szánni............ Te mennyi időt töltesz a gép előtt,hogy kicsid a földön ül, vagy éppen rohangászik?
2011. okt. 27. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

23 éves anyuka vagyok babám 2 hónapos és nagyon sok időt töltök gépezéssel

reggel fel rakom a kaját főzni, utána kapcsolom a gépet, zenélgetünk, gyerekdalokat hallgatunk, ha ő alszik akkor pedig elolvasok pá érdekes témát , és így mez egy délutánig még a párom haza nem ér, ha itthon van akkor vele foglalkozom gépezés helyet

2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat, mert nem tévézek, külföldön élek, a barátaim otthon vannak, így neten tartjuk a kapcsolatot.

Természetesen nem a gyerek kárára, szoktunk együtt is játszani, de nem egész nap, nem akarom, hogy ahhoz szokjon, hogy aztán főzni se tudjak. Örülök, hogy megszokta, hogy egyedül is lehet játszani.

7 hónapos

És te mennyi időt töltesz itt, ha ilyen megfigyeléseket tudtál végezni?

2011. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 gyermekem van. 25 éves vagyok.Annyi időt töltök a gép előtt,amennyi időbe telik naponta 2-5 alkalommal a testvérem levelét elolvasni,és arra pár sorban válaszolni,+ most mert tegnap tettem ki kérdést-már fél órája ülök itt. A nagy oviban van,a középső eljátszik a szobában,a harmadik alszik.

Most megyek,megetetem,megitatom a kacsáinkat,utána vágok fát a fatüzelésű bojlerbe és a kandallóba, majd ebédelünk és elmegyünk a nagyért az oviba,utána lefektetem a gyerekeket,majd bekészítem a bojlert és a kandallót is...


Üdv:3 kiscsaj anyukája :-)

2011. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Napi 2-3 órát kb. De csak akkor ha a 9 hós fiam eljátszik egyedül. Amikor nem, akkor megyek én is játszani. Amikor alszik a neten nézek filmet ha nincs épp házimunka. Mi is külföldön élünk és nekem sincs itt barátom, a nyelvet sem beszélem jól. Szüleimmel beszélek sokat skype-on.
2011. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!