Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez az ijesztő bőrelvá...

Mi lehet ez az ijesztő bőrelváltozás?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: kb. 2 hete jelent meg 2 éves kisfiam mind a 10 ujjbegyén egy furcsa és ijesztő elváltozás. Először vízhólyag szerű kiürült dudorokat vettem észre, ami aztán lefoszlott neki és egy csúnya, vörös terület maradt meg utána, ami hámlik, kiszárad és viszket neki. Érdes a tenyere tapintása, megvastagodott rajta a bőr, összeráncolódott és mindeközben hámlik. A probléma csakis a tenyerét és az ujjbegyeit érinte, a körmei és az ujjai köze egészségesek.

Tegnap már a talpán is megjelentek a foszlás jelei, de ott még nem vörös neki. Soha nem volt bőrpanaszunk, sem neki, sem a család semelyik tagjának. Hirtelen jött és nem akar javulni.

Mi lehet ez? A bőrgyógyászhoz hónapok múlva kaptunk csak időpontot, addig nem vagyok képes lelkileg elnézni, ahogyan szenved a kisfiam.

Köszönök minden segítő tanácsot!


2011. okt. 28. 11:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek, el fogom vinni SZTK-s rendelésre! Meglátjuk, mi történik és főleg, hogy minek titulálják ezt az elváltozást.
2011. okt. 28. 14:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia,mi budapestiek vagyunk és a Heim Pál kórházban minden nap van rendelés,nem kell beutaló és nem kell időpont sem.Nem tudom ti hol laktok,de kellenne ilyesfajta rendelésnek nálatok is lenni.
2011. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vidd el soron kívül, bárhol is laksz! A sürgősségi eseteket mindenhol ellátják így, előzetes időpont nélkül. És ez sürgősségi eset, nehogy rosszabbodjon, ő még nem tudja elmondani, ha szenved!
2011. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!