Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg napközben...

Hogyan oldjátok meg napközben a kinti altatást hidegben?

Figyelt kérdés

Ilyen 10-13 fokokban anorákban betakarva kirakom a 8 hós babámat babakocsiban a teraszra.

De mi lesz, amikor még hidegebb lesz, sőt nulla - mínusz fokok? A babakocsi nálunk nagyon bevált altatásra, de muszáj lesz lemondanom róla?!


2011. okt. 28. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A lányom novemberi, egész télen kint aludt, minden nap. A védőnőm azt mondta, hogy +5 fokig akár órákat kint lehet.

Most a fiam 5 hós, és ő is imád kint aludni, mióta hideg van. Ma már másodjára alszik kint.

A lányommal télen mentük korizni, kirándulni a nagy hóban, egyszer sem volt beteg, még a fiam sem.

Szóval biztos lesz egy pár hét, amikor ki kell bírni bent, de addig is lehet kint nyugodtan.

2011. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csak kint volt hajlandó elaludni.Télen azt csináltam kint elaltattam és utána betoltam a szobába.Most 19 hónapos,most is kocsiba alszik el.De most azt csinálom hogy bent a szobában altatom el a kocsiban.
2011. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A lányaim szeptemberi ill. októberi születésüek, mindketten kint aludtak télen. Hatalmasakat aludtak kint, és sosem fáztak meg. A kocsiban alul volt egy pléd, erre egy vastag, zsákká kapcsolható takaró, ebben volt a gyerek bodyban+rugdalózóban+overál+sapka. Az összekapcsolhatós zsákra még egy takaró. Tehát összesen 5 réteg volt rajtuk: body, rugi, overál, vastag összekapcsolható takaró, kistakaró. Ez bőven jó volt mínuszokban is.
2011. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hááát? a gyerek dönti el hol akar aludni szerintem. Nálunk így van.

Tiszta bonyodalom. Lassan kétévesek az ikreim, de pl. ma is úgy döntöttek kint akarnak a babakocsiban aludni. Télen? kész cirkusz volt. aki látta volna. elaltattam őket, jól betakarva, beöltöztetve. aztán ha esett, vagy nagyon mínusz volt, beszuszakoltam a kocsit az előszobába, és ott aludtak, de azt a centizgetést (mivel ikerkocsi) aki látná.:) Megjegyzem, folyamatosan próbáltam az ágyban szokatni őket. nyáron a 40 fok miatt, télen a mínusz miatt. Többé kevésbé azért már sikerül, de van hogy csak kint alszank el, pl. ma is és akkor 2 perc alatt, míg odabent tombolnak akár egy órát is.

2011. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni.

Fiam napközben csak babakocsiban hajlandó elaludni, és újabban csakis akkor, ha kint tologatom. Aggódok, mi lesz, ha nem tudom majd kivinni? A védőnő azt mondta, hogy ilyen korban már nem fogom tudni leszoktatni a babakocsis elaltatásról.

Én most úgy csinálom, hogy kint elalszik, utána behozom az előszobába, és résnyire nyitva hagyom az ajtót. (mert levetkőztetni nem tudom, kint hagyni pedig nem merem.)

2011. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

10 éves már ez a “baba” ❤️


Én is akkor lettem 10 éves ,mikor ezt a kérdést ki írtad ! (2001.20.27) annyira jó nézni az ilyeneket ,nem tudom miért

2021. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
10*
2021. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

🙂 telik az idő

Igen, már suliba jár a kisbaba.

Azóta lett egy öccse is 🙂

Nézegettünk régi Llképeket, videókat, nagyokat nevettek.

2021. ápr. 18. 00:32
 19/19 anonim válasza:
😍❤️
2021. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!