Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő káros a babahordozó...

Mennyi idő káros a babahordozóban?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon jól tud benne aludni, erre ma jöttem rá.Reggel fél 5-től fél 9-ig aludt benne, most kicsit nyügi volt, bevittem benne magammal a fürdőbe míg mostam,aztán elaludt kb 1 órája van bent és nincs szívem felébreszteni, mert félő ha kiveszem,hogy áttegyem a kiságyba felébred.Azt hallottam hogy hosszú ideig nem jó a gerincüknek, 6 hetes
2009. máj. 5. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol azt olvastam, hogy napi 2 óránál többet nem igazán jó benne ültetni vagy nyilván, ha utazol vele, akkor annyit, amennyi az utazás ideje.
2009. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem jó ha ilyen sokáig van benne, FS pihenőszéket próbáltátok már? A kialakítása hasonló, de gerinkimélő. Sajna nem olcsó:(
2009. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na kivettem közben,nem ébredt fel.Másnak is jól alszik benne a babája?
2009. máj. 5. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia'

Az én lányom 5 hetes múlt és imád a hordozóban aludni,az ölemen és a mellkasomon kívül csak abban alszik.van hogy fél estét is,amíg nem kel fel szopizni.Én nem gondolnám hogy ártok vele ezzel neki.Ha nem lenne kényelmes,azt jelezné,és a fejlődésében sem látom hogy valami bajt okozna vagy valami hasonló.

2009. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van pihenőszék is, de abban nem tud elaludni.Nem konkrétan alvásra próbáltuk, hanem csak addig míg mondjuk ebédeltünk, mert észrevettük úgy elvan ha a közelünkben van, de egy idő után nyügi lett mert látszott álmos de nem tudott elaludni benne.
2009. máj. 5. 15:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Viszont az jutott eszembe ha mondjuk 4-5 órás egy autóút akkor mi van?Ja közben felébredt és sír...
2009. máj. 5. 15:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Visszatettem újra alszik.
2009. máj. 5. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon nem jó a kis gerincüknek, ha huzamosabb ideig a babahordozóban van a kicsi. Gondold el, szegény összegörnyedve van benne, én ha ránéztem, sajnáltam, ezért huzamosabb ideig nem is rakom bele.

Nekünk is van pihenőszékünk, - most is itt kalimpál benne mellettem, és próbálja elkapni az elefántot :) - nagyon jókat alszik benne, aláteszek egy vékony takarót, nem is csúszkál benne, és a háta is egyenesen van. Persze a kiságy lenne a legegészségesebb ezeknek a kis manóknak.

11 hetes kislány anyukája

2009. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi is sokat vagyunk benne szereti azt mondta a védőnő ha o kortól van nincs semmi baja benne.
2009. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, h kb 3 hónapos korig a csecsemőnek az a legjobb ha vízszintesen fekszik ( mozeskosar stb). 9hónapig szegény összegörnyedve volt,ne hiszem hogy jót tesz a kis gerencének ha születése után is ilyen helyzetben van.
2009. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!