Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnézitek ezt a képet a...

Megnézitek ezt a képet a lányom testéről? Volt babádnak hasonló vagy ilyen?

Figyelt kérdés
Szerda este óta láza volt neki ma nem volt csak eddig! Ezen kívül semmi baja.Voltunk is dokinál már2szer!Tegnapra ilyen pötyis lett!Azt hittem himlő így mentünk az ügyeletre! Nem himlő azt mondták. Vírusos fertőzés enni van a papíron!Ott semmit nem mondanak ha kérdeztem akkor sem pff. MA is ilyen még...mi lehet ez?
2011. okt. 30. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia kisfiam is iolyen volt mikor a 3 napos lázban volt, magas láz, rá egy napra kiütések, adtam napi 2x fél amp camuscot elmulott, most 15 honapos, már 2x volt ilyen,doki azt mondta ha erösebben a kiütések, hintöporozzam hogy száradjon le és ne viszkedjen neki
2011. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Krisztina H válasza:
Kislányom lázas volt 3 napig, 39-40c az orvos szerint vírusos, tegnapra ugyan ilyen kiütései lettek, de este furdeteskor mar alig látszottak. Szerintem ha jól van és nincs laza várj egy két napot mielőtt orvoshoz viszed, főleg ha láthatóan halványodni kezdenek.
2011. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az tipikus 3 napos láz! Csak azt nem értem, hogy az orvos ezt hogy , hogy nem mondta. A gyerekorvosunk belenézett a kisfiam torkába és rögtön megmondta, hogy 3 napos láza van. Várjam a kiütáseket a 4. napon, amik pár nap alatt el fognak múlni. Így is lett!

Elég érdekes orvosok vannak... Nem felismerni egy olyan betegséget, amin minden gyerek átesik!ÁÁÁÁhhhh! A szülőt meg frászba hagyni!:(

2011. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
MIkor a saját dokinknál voltunk akkor 2.napja volt lázas de nem mondott semmit erről a 3om naposról.Tegnap a 3.nap volt az ügyeleten sem mondták! Igaz ott nem is mondtam konkrétan h 3 napja lázas de igazából nem is kérdezte a doki! Alig lehetett kérdezni tőle 1-2 szót vicc...Már kezd halványulni neki kicist és láza már nincs :)!
2011. okt. 30. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!