Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagynátok, esetleg hagytok...

Hagynátok, esetleg hagytok sirni 6-7 hónapos körüli babát, aki mellett amúgy SEMMIT nem lehet csinálni, mert az egész napos kézbenlétet igényli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt a leszúrásokat kapnám, elhihetitek, hogy én sem igy terveztem ...

Várva - várt baba, nehezen és sok küzdelem után jött össze, aki a születése után egyszerűen kikövetelte magának a foglalkozást. Most, hogy különköltöztünk a szüleimtől, egyszerűen kész vagyok, 2 perc szabadidőm nincs, mert a babám nap közben szinte nem alszik, max. 2x 20 percet. Amikor pedig ébren van, nem marad meg sehol, adhatok én neki bármilyen játékot ...

Nem arra gondolok, hogy le szeretnék feküdni aludni, viszont főzni, takaritani, zuhanyozni nekem is kell. Mindent pedig képtelen vagyok abban a pár percben megcsinálni, amikor alszik.

Tapasztalt anyukák, tudtok nekem tanácsot adni, le lehet egy ilyen ölbebabát szoktatni az egész napos kézbenlétről?

Köszönöm előre is!


2011. okt. 31. 11:47
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Bizony, elmúlik😊 Biztos jobb már nálatok is a helyzet! Az Én többemberes babâm azóta 8,5 éves, a kislânyom lassan 6 és azóta született mégegy kislányom, aki 2 éves❤️
2019. júl. 17. 00:15
 32/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ha még itt vagy. Kis/nagy fiaddal mikor lett jobb a helyzet? Az én kislányom ugyanolyan, nagyon nehezen viselem. ☹️ Valahogy úgy érzem sose lesz jobb.


Valami jó tipp a túlélésen kívül!?

2022. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!