Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért válaszolgatnak a babák...

Miért válaszolgatnak a babák témakörben első babás, terhes kismamák?!

Figyelt kérdés
És ráadásul semmi ráció nincs némelyik válaszban,tapasztalat hiján....
2011. okt. 31. 20:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyen jellegű kérdéseket kiirni,bocsi ha esetleg valakit megbántottam. De 10 perc leforgása alatt sikerült belefutnom 2 olyan kérdésbe ahol gyerekneveleéssel kapcsolatban irtak teljesen hülyeséget,és kettő olyanba ahol kisbabával kapcsolatosan irtak olyat,ami talán még veszélyes is lehet ha megfogadja a kérdező.És szerintem nem lehet összehasonlitani azt amit a könyvekben olvas az ember,a száraz elméletet,meg az innen onnan hallott dolgokat, a tapasztalattal!! Szerintem ezt ti tudjátok a legjobban. De már lenyugodtam:-))
2011. nov. 1. 06:50
 12/18 A kérdező kommentje:
Ja,és nem olyanokra gondolok mint a második válaszoló,hisz neked MÁR 6 hónapos a kisfiad,sok mindent átéltetek már,hanem olyanokra akiknek még pocakban a baba!!
2011. nov. 1. 06:52
 13/18 A kérdező kommentje:
Az előző kommenetem neked is szol 21:41 es,hisz te már anyuka vagy,és biztosan sok hasznos tanácsot tudsz adni más pici babás anyukáknak. De a kérdésem olyanokrol szolt aki azt sem tudja eszik e vagy isszák a gyereknevelést. Én amég nem született meg a babám,nem válaszolgattam a már gyakorolo anyukáknak,pedig tudtam sok mindent. Na jo elismerem tényleg nem ez volt az egyik leértelmesebb kérdésem,de tényleg kiakasztott annak a 4 kismamának a válasza,stilusa,akikbe sikerult belefutnom tegnap.
2011. nov. 1. 06:55
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted az első babás az már hülye is? Annak már nem lehet tapasztalata, csak ha tanulta? Ugyan már, szerintem meg nagyon el van szállva az, aki azt gondolja, hogy egynél több gyerkőccel csak ő tudhat mindent! Van, akinek egy első babás tud újat mondani! És, akkor mi van?
2011. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
ELSŐ BABÁVAL TERHES!!!!!!!!! Nem igaz hogy ilyen értetlenek egyesek,mit olyan nehéz ezen felgoni hogy aki még csak terehes annak nincs tapasztalata,azt sem tudja hogy eszik e vagy isszák.Akinek már gyereke van az más tészta de itt én azokrol beszélek akiknek még NINCS GYEREKUK.
2011. nov. 1. 09:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Én eddig egy ilyen választ láttam, amikor a 38,2 fokos testhőre azt mondta egy terhes anyuka, hogy az nagyon veszélyes, induljanak azonnal orvoshoz.

Amikor terhes voltam, én is így vélekedtem, de már tudom, hogy 38,5 alatt nem csillapítunk lázat.

2011. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: amit 06.55-kor írtál a 4 kismamás válaszolóról, leírnád melyik kérdés volt az?
2011. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Pffffffff,foggalmam sincs,de megpróbálom. Egy egészen biztosan az a lázmérős volt amit Moira belinkelt. Kettő egészen régi,amit véletlenül találtam,mindkettőben hozzátáplálásról volt szó. A negyedikre pedig most komolyan nem emlékszem,ha eszembe jut leirom.
2011. nov. 1. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!