Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos lányom 1 hete...

11 hónapos lányom 1 hete forgolódik álmában (legtöbbször hajnalban) és ki kell vennem a kiságyból, mert beveri a fejét a rácsba. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Nem jön a foga, nem fáj a hasa, néha megetetem-ez sem segít. Tegnap este vettem észre, hogy álmában is felül. Lehet hogy emiatt nem alszik nyugodtan?Kb 4 hete már megy is segítséggel.Másnál is volt hasonló helyzet?
2009. máj. 6. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Még azt is hozzá kell tennem, hogy ha magunkhoz vesszük az ágyba, akkor is forgolódik tovább így mi sem tudunk aludni.Már 1 hete ez van.Segítsetek!
2009. máj. 6. 10:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is voan hasonló helyzet, és ki kellett cserélni a kiságyat nagyobbra. Ami persze nem olcsó. 70*140-es most de lassan ez is szűkös( majd 90 cm a babám) Tegyél bele rácsvédőt, az is sokat segít. Ha ügyes vagy magad is eltudod készíteni, így nem kerül sokba. Az, hogy mozgolódik tökre normális, az én fiam 18 hónapos de még mindig csinál olyat, hogy feláll álmában motyog és tovább alszik.

2009. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is állandóan "mászkált" álmában, ezért Ő is mindig beütötte a fejét a kiságy oldalába vagy beakadt a keze, lába. Ezét mi vettünk egy emeletes ágyat, az alsó felét vízszintesen berácsoztuk, varrtam rá körbe fejvédőt, egy pici bebújós részt hagytunk, hogy én is be tudjak menni mellé szoptatni.Abban alszik fél éves kora óta, most két és fél éves. A felső részben, a nagyobbik gyerek kapott helyet.

Így minden gondunk megoldódott.

2009. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!