Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikompról mi a véleményetek?

Bébikompról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2009. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sok helyen olvastam, hogy nem jó a gyereknek, de sok helyen meg azt, hogy használják?

Ti használtok? És szereti a baba?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 6. 13:45
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok a bébikompozás híve, mi nem használtuk.
2009. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Van ki igy,van ki ugy!Én személy szerint nagyon szerettem meg a kislányom is.Igy nem kellett mindig vezetgetni és tudtam csinálni a dolgom.
2009. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Szia.Két gyerekemvan,de nem volt és nem is lesz bébikompunk.Helyigényes is,balesetveszélyes is lehet.Ha nagyon menni akart a babám akkor fogtuk a kezét,de mindig csak keveset,hogy ne terheljük.
2009. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
mi használjuk ö már a második fiam és az elsönél is használtam mert nagyon szerete , most pedig a hat honapos fiam is nagyon szereti imád benne leni mivel a lakást bejárhatja egyedül és jöhet utánam amikor velem akar lenni és igy nem kell álandoan az ölemben tartani pl .ha fözök igaz csak délelöt teszem bele mert akkor sok a munkám
2009. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Előre is elnézést kérek, hogy nem tudok válaszolni (csak annyit, hogy annak idején az öcsémnek volt, és szerette, és semmilyen tartásbeli vagy hasonló baja nincs - már húsz éves:)), de az érdekelne engem is, hogy tulképpen mire való? Úgy értem, azok a kicsik használhatják, akik már egyébként is tudnak járni? Vagy valami köztes állapotban?
2009. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

szia!


Én még terhes kismami vagyok, de tapasztalt szülöktől kaptam válaszokat rá. Szinte mindegyik azt mondta, hogy ha lehet a kényelmesség rovására ne menjen a gyerek természetes járásának a kialakulása; mert lehet hogy jó, hogy nem kell "vezetgetni" meg "elvan" benne meg ilyenek; de fontos, hogy a lépegetés spontán legyen és így kezdjen el járni. Nagyon sok tanulmány foglalkozott ezzel , és bizony "kihozták", hogy inkább kára van , mint haszna. Ezek mellett - gondolom- az még nem hatalmas "ártalom" ha valaki egyszer-kétszer beleteszi a kompba a kicsit ; csak ne ebben akarjon járni megtanulni.

2009. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Van egy 13 éves nagylányom,rengeteget szaladgált a bébikompba mikor baba volt,szerintem praktikus dolog,hiszen azért találták ki!A lányom tök egészséges semmi problémája.Kicsifiam 4 hónapos és alig váromhogy tartsa magát és beletehessem ugyanis senki nem bír vele sokat ölben lenni (8,5 kg!).Ki használja ki nem,szerintem már a mai világban nem nagyon árulnak olyan dolgokat ami akadályozná a kicsik fejlödését! üdv mindenkinek,jó babázást
2009. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
2 gyerekem van(egy 17 éves és egy 11 hós),de bele nem tettem/tenném.Már annak idején sem ajánlotta a doki.
2009. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!