Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most hiszti? 6 és fél...

Ez most hiszti? 6 és fél hónapos babám nem marad meg sehol, csak a kezemben. Olyan szinten behisztizik, hogy képes akár 1,5 órán keresztül is sírni ha leteszem (tegnap addig hagytam) de mindig Ő győz!

Figyelt kérdés

Ti hogy kezelitek ezt a dolgot? Mit mondanak az okos könyvek, hogy kellene ezt kezelni?

Segítsetek!!!! Tegnap már úgy kiakadtam, hogy vettem 1 doboz cigit, hogy lenyugtassam magamat, pedig másfél éve nem volt cigi a számban.:(


2010. febr. 16. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Cumi, be a babakocsiba és ringatni. Előbb -utóbb beválik. Másfél órát ne hagyd sírni, ezt könyvek nélkül is tanácsolom )

2010. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha magamat olvasnám, csak nekem annyi különbséggel, hogy hónapok óta tart ez az állapot, és hónapok óta cigizem is:(. Szerintem meg is találod a kérdésemet, ma írtam ki újból: Fél éves múlt a lányom, és a helyzet nem változott semmit....

2010. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért sír, mert már mászna, menne, az agyában már szépen elképzelte, hogy hogyan, de még nem úgy neki, ahogy akar és ez frusztrálja. Ez a frusztráció motiválja a babákat a mozgásfejlődésben. Én szoktam hagyni, 20-30 percig a földön, had próbálkozzon, közben persze nyögdécsel, sírdogál az erőlködéstől, viszont mostanra, 6,5 hónaposan gyönyörűen mászik. Persze így az elalvás is nehezebben megy neki, mert nem tud lenyugodni, fel van pörögve. Ha látom rajta, hogy nagyon nyűgös azt csinálom amit előttem is írtak, cumi, be a babakocsiba és megyünk sétálni.
2010. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónaposak múltunk,és nálunk 3 napja ugyanez a szitu.

Tegnap este már én is majdnem rágyújtottam,mondtam is a páromnak,csak az a szerencse,hogy egyedül vagyok vele,és nem tudok kimenni,mert akkor úgy sír,hogy nem vesz levegőt.

Tegnap olyan ideg voltam,hogy.....

Ti mit csináltok ilyenkor,hogy lenyugtassátok magatok?

2010. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket!

Utolsó: nálunk is 3 napja van ez.... de érdekes...

én rágyújtottam ma....:SSS

2010. febr. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!