Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos tápszeres a...

4,5 hónapos tápszeres a babám. Elkezdtem a hozzátáplálást. Délelőttönként adtam már neki almát 1 hete és egyre többet eszik belőle, viszont utána követeli a tápszert. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Vagy mit és mennyit adjak neki, hogy elég legyen? Mi legyen a következő lépés?
2009. máj. 7. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
A következő lépés, hogy visszatérsz a tápszerhez, mert 4,5 hónaposan még iszonyú kicsi ahhoz, hogy bármi mást kapjon.
2009. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 honaposak vagyunk es a dokino azt mondta,h a kovetkezo honapban elkezdjuk a hozzataplalast. Ha csak tapszeres volt a baba, sztem nem gond. Viszont nem tudom mi a kov. lepes, kerd ki az orvos avgy vedono tanacsat.
2009. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszoló nyers válaszát. Azért adok neki már, mert az orvos és a védőnő már 3 hónapos kora óta rágja a fülemet, hogy adjak neki mást is, mert sokat eszik és nagyon nagy baba. 2 hete volt 8,3 kg. Eddig nem mertem. De azért szerintem nem én vagyok az első, aki 4 hónapos babával kóstoltatok.
2009. máj. 7. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mentegetőznöd. Nem baj hogy elkezdted, mivel jobb a tápszer mint a gyümölcs. Az én babám 14 hetes és két hete kap gyümit almát, barackot szintén az orvos javaslatára. A kérdésedre válaszolva, folytasd a barackal majd alma-őszibarack és pár hét múlva kiváltasz vele egy étkezést. Majd következnek a zöldségek szintén így. Sok sikert és türelmet
2009. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!