Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az ordításról, a hisztiről?

Figyelt kérdés

2 hónapos de egyszerűen nem bírok vele, ordít ordít és ordít egész nap, persze ha felvesszük akkor hirtelen abbahagyja. Semmit nem tudok tőle csinálni, még enni sem mert mindig fogni kell

Sokan azt mondják, hogy hagyjam ordítani egyszer majd abba hagyja. Aki kipróbálta annak sikerült?


Már nagyon bánom, hogy így fel lett kapatva


2011. nov. 6. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%
Két hónaposan még nem hiszti! Az enyém is sokszor volt kézbe, gondok voltak a születésénél, kora baba, sokat volt a születése után kórházba, természetesen amikor haza jöhetett végre, mindenki dédelgette, szeretgette, én pedig hagytam, annak ellenére, hogy anyósom azt mondta, hogy el lesz rontva a gyerek! Én azt mondtam, szenvedett annyit, hogy had érezze, hogy szeretik! És annak ellenére, hogy sokat volt kézben, nem lett elrontva, a mai napig elvan egyedül is, eljátszik, ha pl. főzök, stb., soha nem volt gond abból, hogy ő kéredzkedne kézbe! Amikor még nem forgott, nem mocorgott annyit, akkor is elvolt ő fekve is, nézelődött, nézegette a játékát, stb.! Szerintem ha 2 hónaposan sír, annak oka van, pl. hasfájás, vagy valami hasonló!
2011. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!