Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzed úgy, hogy beszűkülté...

Nem érzed úgy, hogy beszűkültél mióta gyereked lett?

Figyelt kérdés

2011. nov. 6. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18.30-as vagyok!

Most már azért tényleg erősen kezdek kételkedni abban, h itt mindenki a tiszta igazságot írja! Az tény, hogy van aki könnyebben és van aki nehezebben veszi az akadályokat ezt aláírom!

De azt egyáltalán nem hiszem el, h valakinek "kitárult" volna a gyerkőc születése óta a világ! Az nem tudom, h mit csinált mielőtt gyereke lett! Hacsak nincs segítség Pl. nagyszülők, tesók stb. akkor a pár szinte soha nem tud együtt elmenni szórakozni vagy csak nagyon ritka esetben! A külön progik is jók, ahogy már írtam, de ezek csak pár órásak! Én pl. nem hagynám ott fél napra a gyerekemet!

Mielőtt terhes lettem, mi jártunk színháza, moziba, vacsizni stb. most nincs semmi ilyen, mert 8 kor altatás!

Szóval csak azért, h a másik anyuka rosszul érezze magát, nem kell ilyen válaszokat küldeni! Mert hangsúlyozom lehet, h valaki viszonylag könnyen éli meg ezt a helyzetet, de azt, h egyáltalán nem hiányzik neki semmi a gyermek előtti életéből, azt egyszerűen nem hiszem el!

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért is lenne hihetetlen, hogy segítőkészek és megbízhatók a nagyszülők? Netán telik bébiszitterre? Nem mondom, hogy ez a nagy átlag, de nem csak azok válaszolhatnak itt, akiknek ezek nem adatnak meg.
2011. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tegnapi 16:15-ös vagyok.

Átolvastam én is a válaszokat, és valószínüleg én is félreérthető voltam: mikor a szingli, gazdag, világutazó, karrierista nővérem elkezd (le)sajnálni, akkor szoktam harcosan védeni az anyukák életét. De magamnak és másnak egy percig sem állítom, hogy nem lehet befordulni az egyhangú napoktól, az állandó gyerek-üzemmódban, hogy csak a mondókák, csak a cirmoscicahajj megy, szinte napokig nem lehet összetett, körmondatokban, felnőtt témáról beszélni, ha nincs segítség, kimozdulni. Egyébként ha jönnek a nagyszülők, és eljutunk moziba, már az sem olyan, mint régen...a legnagyobb akciójelenet közben is otthon jár az eszem, másfél óra után meg kifejezetten tipródok. Annak ellenére, hogy nekem van segítségem, és el tudok járni havonta a fősulira,senki nem állítja, hogy csupa móka és kacagás az anyukák élete, és én meg is értem azt, akinek nincs közelben társaság, vagy nagyszülő. ennyi...

2011. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!