Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha cumit adok a 6...

Miért baj, ha cumit adok a 6 hetes kislányomnak?

Figyelt kérdés
A nagy családom tapasztalt tagjai állandóan ezt mondják:de szép ez a kisbaba,csak az a csúnya cumi ne lenne a szájába,minek az.Ettől én most rossz anya vagyok,hogy cumit adtam a babámnak?Nekem az a véleményem,hogy az a fontos,hogy időben le legyen szoktatva róla.Egyébként meg nem értem miért baj,ha cumizik?Van amikor ettől nyugszik meg.
2008. márc. 19. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az anyja, szereted, a nap 24 órájában vele vagy, de legalábbis tudsz minden mozdulatáról. Nincs ember a földön, aki jobban tudná nálad, mi a jó a gyerekednek, mik az igényei. Ne figyelj oda mindenféle tanácsra. Hallgass az ösztöneidre. Biztosan nem az a tánti tudja, hogy jó-e a cumi, aki csak havonta egyszer látja néhány pillanatig. Hogy neki nem tetszik? Nem őrá van bízva.

Nekem is voltak ilyen időszakok. Az első rögtön a babalátogatásos korszak. Az összes rokon eljött, mind meg akarta fogni, játszani, puszilni...De a gyermekem nem ismerte őket, félt, fáradt volt, vagy éhes...És én akkor nem adtam oda, vagy nem mindenkinek adtam oda. Ezért aztán megszóltak. De hát én vagyok az anyja, én tudom, hogy az nem jó neki, én tudom, hogy csak sírni fog. Jöttek azzal, hogy ne vigyem még szopcsizni, aludni, mert még játszanának. Hiszen még nem is fáradt, még nem is sír. De én tudtam az apró jelekből, hogyha várok még öt percet, akkor majd sírni fog és felzaklatja magát és nekem kell majd megvígasztalni.

Száz szónak is egy a vége: inkább terólad mondjanak rosszat a mellesleg olyan emberek, akiknek a véleménye mit se számít, mithogy a babádnak legyen a Te véleményed szerint rossszabb a sora.

2008. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

szia

az én kicsim haza mentünk a kórházbol és be nem állt a szája ezért kellett neki cumi a védőnőm azt hogy nem baj mert vannak ilyen babák akiknek kell.

2008. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj , én is fogok adni a picimnek.

A cumit majd el tudom venni tőle, de ha rászokik az

újjára azt nem tudom eldugni majd.?

2008. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!